• $8,4186
  • €10,0262
  • 494.872
  • 1383.7
24 Haziran 2021 Perşembe 10:16 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz'dan 'kamu spotundan para aldı' iddialarına cevap

Cem Yılmaz'dan 'kamu spotundan para aldı' iddialarına cevap

Koronavirüs nedeniyle aşılama süreci hızla ilerlerken Sağlık Bakanlığı ünlü isimlerle hazırladığı kamu spotları ile herkesi aşı yaptırmaya davet ediyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da destek veren isimler arasında yerini alırken para aldığı yönünde çıkan iddialar Twitter hesabından yanıt verdi. Yılmaz, 'Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen Sağlık Bakanlığı'na teşekkür ederim. Bu destek için 'para' aldığımızı düşünmek için gerçekten aptal olmak gerekir' ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ile mücadele kapsamında yürütülen aşılama çalışmaları içi Şener Şen, Ezgi Mola, Haluk Bilginer ve Cem Yılmaz gibi isimlerin yer aldığı kamu spotları hazırlarken Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kamu spotunda, 'Birazdan söyleyeceklerim size komik gelmeyebilir ama yüzümüzü güldürecek. Koronavirüs şakası yok ama çaresi var. Sağlıklı günlerimize geri dönebilmek için lütfen aşılarımızı olalım. Olur mu?' ifadelerini kullandı.

'Para aldınız' iddiaları karşısında sessizliğini bozan Yılamz, Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Yılmaz, 'Aşı kampanyasına katkı vermemizi isteyen Sağlık Bakanlığı'na teşekkür ederim. Bu destek için 'para' aldığımızı düşünmek için gerçekten aptal olmak gerekir. Teşekkürler' dedi.

<p> </p>

Duygu Özaslan neden gösterişli düğün istemiyor?

NASA'nın gözü yangınların üzerinde! Tüm verileri paylaşıyor

Mardin'de bombalı eylem hazırlığındaki terörist yakalandı

Zeus Tapınağı'nın anıtsal kutsal alan giriş yapısı bulundu