• $7,43
  • €8,9719
  • 409.632
  • 1531.05
27 Şubat 2020 Perşembe 14:55 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz'dan eski aşkı Defne Samyeli'yi şaşkına çeviren hamle!

Cem Yılmaz'dan eski aşkı Defne Samyeli'yi şaşkına çeviren hamle!

Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkının ardından gözlerin çevrildiği Defne Samyeli, dün akşam arkadaşlarıyla birlikte Karaköy’de objektiflere takıldı.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Samyeli, Alem dergisinin yeni sayısı için Palandöken’de eksi 10 derecede verdiği mayolu pozlarıyla ilgili olarak, “Mayo giydim ama dondum. Çok zor bir çekim oldu ama çok güzel oldu” dedi.

Cesur pozları hakkında "Yıkılmadım, ayaktayım. Dön de ne kaybettiğine bir bak" şeklinde yorumlar yapıldığı hatırlatılan Samyeli, "Olur mu arkadaşlar. Yaptığım her işi bununla ilişkilendirmeyin. Ben normal işlerimi yapıyorum" şeklinde konuştu.

'BENİM HABERİM YOK'

Defne Samyeli, “Cem Bey sosyal medyada sizi takipten çıktı siz hala takip ediyorsunuz?” sorusu karşısında büyük şaşkınlık yaşadı ve “Öyle mi, benim haberim yok" karşılığını verdi.

Ünlü sunucu, "Cem Bey'e karşı hala içinizde hala sevgi var mı?" sorusu üzerine ise "Bu konuları konuşmak istemiyorum. Ne olur anlayış gösterin. Benim için bu konular artık konuşmayacak konular. Ben o denklemde değilim artık" ifadelerini kullandı.

<p>Hayat koşuşturmasında, görev ve sorumlulukların ağırlığı ve yoğunluğu altında yaşadığımız şehri n

Iskalanan hayatlar...

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı