• $7,8094
  • €9,3149
  • 454.113
  • 1341.85
27 Ekim 2020 Salı 09:44 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Cem Yılmaz'dan ayrılık açıklaması geldi

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ayrıldı mı" Cem Yılmaz'dan ayrılık açıklaması geldi

Geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba gibi düşen Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya birlikteliğinin sona erdiği konuşuluyor. Çiftin hayranları "Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ayrıldı mı?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Defne Samyeli ile birlikteliğinin ardından, geçtiğimiz yıl sonunda Seranay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlayan Cem Yılmaz'ın ayrılığı itiraf ettiği iddia ediliyor...

Magazin gündemine sık sık konu olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya birlikteliği ile ilgili gelişme yaşandı. Zaman zaman ayrılık iddiaları çıkan çiftin ayrılıp ayrılmadığı hayranları tarafından merak ediliyor. Peki, Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya ayrıldı mı? Cem Yılmaz ayrılık açıklaması..  

CEM YILMAZ VE SERENAY SARIKAYA AYRILDI MI?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'a uzun süredir birlikte görüntü vermediği sevgiliği Serenay Sarıkaya soruldu. Tv100'ün haberine göre ünlü komedyen "Ayrıldınız mı?" sorusuna "Evet ayrıldık" cevabı verdi.

Geçtiğimiz yıl sonunda birlikte olmaya başlayan çift, ilk olarak Yunanistan'da birlikte görüntülenmişti. Bir süre sonra Türkiye'de de görüntülenen ikilinin aşkları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı Alice müzikalini ziyaret ederek aşkını ilan eden Cem Yılmaz, kısa süre sonra gazetecilere net bir şekilde birlikte olduklarını açıklamıştı. İkili, daha sonra birlikte sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak aşklarını tamamen açık bir şekilde yaşamaya başlamıştı.

<p>Türkiye’nin politik ve toplumsal gündemine temas eden “Bir Başkadır” dizisi Oğu

Bir Başkadır dizisi neden tartışılıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Asırlık çınar Bekir dede sağlığını doğal beslenmeye ve stressiz yaşama borçlu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları