• $9,2646
  • €10,7797
  • 526.896
  • 1409.56
18 Eylül 2021 Cumartesi 12:31 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz'dan takipçilerine 'dolandırıcılık' uyarısı

Cem Yılmaz'dan takipçilerine 'dolandırıcılık' uyarısı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile takipçilerini dolandırıcılara karşı uyardı. Yılmaz, paylaşımında "Yahu ben Cem, hemen 1500 IBAN'ıma atıvere inanana artık ne diyeyim. Duyurum olsun. Ben, biz, yakın çevremin böyle bir huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, dm vs. itibar etmeyin. Enteresan ama varmış bu" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Cem Yılmaz, adını kullanan dolandırıcılara karşı takipçilerini uyardı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

"Sosyal medyadan bu ara sıkça restoran, büfe, yok efendim otel gibi mekanları arayıp, 'Kardeş merhaba ben Cem Yılmaz'ım!' Yok işte 'Ben ağabeyiyim', 'Zafer ağabeyin selamı var' gibi 'kartımın PIN'ini unuttum', 'Az sonra bizim yeğen gelecek, 1700 lira veriver' gibi dolandırıcılıklar duyuyorum. Şimdi çaresizliği anlıyorum da. Yahu ben Cem, hemen 1500 IBAN'ıma atıvere inanana artık ne diyeyim. Duyurum olsun. Ben, biz, yakın çevremin böyle bir huyu, tekel bayiinden 500 veriver limitli hayalleri olmadı. Lütfen böyle telefon, mesaj, dm vs. itibar etmeyin. Enteresan ama varmış bu"

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi