• $7,5059
  • €9,0028
  • 409.681
  • 1538.04
31 Ocak 2021 Pazar 13:21 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya'yla ilgili ilk kez konuştu: Barıştılar mı?

Cem Yılmaz Serenay Sarıkaya'yla ilgili ilk kez konuştu: Barıştılar mı"

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile ayrılıkları çok konuşulan Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde Zafer Algöz'le birlikte karaoke yaptığı görüntüleri paylaşmış, ünlü komedyenin eski sevgilisi Serenay Sarıkaya paylaşımı beğenmişti. Serenay Sarıkaya'nın bu hamlesinin ardından ünlü çiftin barıştığı iddiası gündeme geldi. Etiler'de görüntülenen Cem Yılmaz'a Serenay Sarıkaya soruldu.

Yaklaşık bir yıl süren ilişkilerinin ardından en son yılbaşında Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya'yı takipten çıkıp, sonra yeniden takibe almasıyla konuşulan birliktelik şimdi de bir 'like' ile yeniden gündeme geldi. Cem Yılmaz'ın Zafer Algöz'le birlikte Nejat Alp'ın 'Arkadaşım' şarkısında karaoke yaparken çekilen görüntülerini Serenay Sarıkaya'nın beğenmesi 'Barıştılar mı?' sorusunu gündeme getirdi.

Etiler'de görüntülenen Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya'nın 'like' hamlesinin ardından ilk kez konuştu. Magazin Hattı muhabirleri ünlü komedyene, çok izlenen karoke düetini hatırtarak videoyu beğenen Serenay Sarıkaya'yı sordu.

'Serenay Sarıkaya ile barıştınız mı?' sorusuna Cem Yılmaz, 'Yok, barışmadık' diye yanıt verdi. Öte yandan, ünlü komedyenin daha sonra eklediği 'Küsmedik ki barışalım' cümlesi kafaları karıştırdı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yakın dostu olan oyuncu Zafer Algöz'la karaoke yaptığı görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü.


Haberin Özeti

Yaklaşık bir yıl süren ilişkilerinin ardından ayrılan Cem Yılmaz - Serenay Sarıkaya çiftinin birlikteliği, bir "like" ile yeniden gündeme geldi.

DETAY
• Cem Yılmaz, Zafer Algöz ile yaptığı karaoke görüntülerini paylaştı.
• Serenay Sarıkaya, bu paylaşımı "beğendi".
• Serenay Sarıkaya'nın bu hamlesinin bir barışma mesajı olup olmadığı sorulan Cem Yılmaz, "Hayır, barışmadık." dedi.
• Cem Yılmaz'ın daha sonra "Küsmedik ki!" demesi kafaları karıştırdı.
<p>Öğrencilerin merakla  beklediği yüz yüze eğitim başladı. Çocuklar eski normale nasıl adapte ol

Yüz yüze eğitim başladı, anne babalar nelere dikkat etmeli?

Kahramanmaraş'ta 3 mahalle karantinaya alındı

Türkiye'deki yaban hayatı fotokapana yakalandı

Güneş patlamalarının kaynağı ilk kez belirledi