• $8,105
  • €9,7759
  • 460.568
  • 1377.23
26 Mart 2021 Cuma 10:06 | Son Güncelleme:

Ünlü komedyen Cem Yılmaz kimdir, kaç kez evlendi? Cem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz kimdir, kaç kez evlendi" Cem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli"

Kanal D'nin perşembe akşamları ilgiyle izlenen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları arasında Cem Yılmaz da yer alıyor. Cem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli? Cem Yılmaz kimdir, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Cem Yılmaz aslen Gürün, Sivaslıdır. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konukları arasında ünlü komedyen Cem Yılmaz da yer alıyor. Cem Yılmaz kaç yaşında, aslen nereli? Cem Yılmaz kimdir, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Kocamustafapaşa semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Sivaslı olan Cem Yılmaz, Sabahat Yılmaz ve Arif Yılmaz'ın ikinci çocukları olarak dünyaya gelmiştir. Cem Yılmaz'a dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik...

CEM YILMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İlkokulu Mehmet Akif İlkokulu'nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.

Üniversitede öğrenim gördüğü sırada, Türkiye'nin en köklü mizah dergilerinden biri olan Leman Dergisi'nde çalışmaya başladı. 1992 ile 1995 yılları arasında çalıştığı Leman dergisinde, karikatürleriyle ön plana çıktı. Bunun üzerine 1995 yılında Leman Kültür Merkezi'nde "Bir Tat Bir Doku" adlı stand-up gösterilerine başladı. Ardından 1998 yılında başrolü Mazhar Alanson ile birlikte paylaştığı Her Şey Çok Güzel Olacak adlı film ile ilk sinema deneyimini yaşamıştır.

2006 yılında senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda yönetmen koltuğuna geçtiği proje olan Hokkabaz filmini çeken Cem Yılmaz; G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz, Yahşi Batı, Deli Aşk, İftarlık Gazoz, Ali Baba ve 7 Cüceler, Son Umut, Pek Yakında, Arif v 216 gibi yapımlarda rol almış, 3 filmde de seslendirme yapmıştır.

Cem Yılmaz son olarak yapımcı, senarist ve oyuncu olarak yer aldığı Karakomik Filmler adlı sinema filminde Aytaç karakterine hayat verdi.

CEM YILMAZ KAÇ KEZ EVLENDİ?

Cem Yılmaz 2012 yılında Ahu Yağtu ile evlenmiş ve 2013 yılında da boşanmıştır. Çiftin Kemal isminde bir oğlu vardır.

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Uzmanı Yusuf Ziya Yavuz'un değerlendirmeleri şöyle:<br></

Çamurlu yağmur devam edecek mi?

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi