• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
22 Mayıs 2021 Cumartesi 11:23 | Son Güncelleme:

Cem Yılmaz Erşan Kuneri'nin provalarından paylaştı Necip Memili'den dikkat çeken yorum geldi

Cem Yılmaz Erşan Kuneri'nin provalarından paylaştı Necip Memili'den dikkat çeken yorum geldi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Netflix için hazırladığı Erşan Kuneri dizisinin provasından bir paylaşımda bulundu. Twitter ve Instagram'dan paylaşımda bulunan Yılmaz'ın gönderisinin altına dizinin oyuncularından Necip Memili'nin yazdığı yorum dikkat çekti. Memili, 'Tabi bensiz siz okuyun eylenin, vay beeee' ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz, merakla beklenen dizisi Erşan Kuneri'den paylaşımda bulundu. Oyuncular ile prova yaptığı anları paylaşan Cem Yılmaz, hayranlarını heyecanlandırdı. Yılmaz, prova anlarını hem Instagram hem de Twitter hesabından takipçileri ile paylaştı. Yılmaz'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Cem Yılmaz'ın Instagram'da "Rönesans :) dizicilikte rönesans :))" notuyla paylaştığı gönderisi 150 bine yakın beğeni aldı. Erşan Kuneri kadrosunda olan Necip Memili, 'tabi bensiz siz okuyun eylenin, vay beeee' yorumu ile dikkat çekti.

Ezgi Mola, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Bülent Şakrak, Çağlar Çorumlu ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Erşan Kuneri'nin çekimleri 15 Haziran'da başlayacak.

<p>Sosyal medyada toplumsal algıyı manipüle etmek için birçok yalan servis ediliyor. </p><p>Bazı yay

Hepsi teker teker deşifre oldu... İşte haftanın yalanları

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak