• $8,2581
  • €9,7108
  • 505.248
  • 1136.14
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
24 Ekim 2020 Cumartesi 23:29 | Son Güncelleme:

Çatı Katı Aşk'ta Şirin geldi, Ayşen gitti! Ezgi Şenler diziden gönderildi...

Çatı Katı Aşk'ta Şirin geldi, Ayşen gitti! Ezgi Şenler diziden gönderildi...

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk'ta dün akşam ekrana gelen 14. bölümünde Ayşen karakteri diziye veda etti. Ezgi Şenler'in canlandırdığı Ayşen'in gerçek annesinin ortaya çıkmasıyla birlikte Ateş ile ilişkisinin de bir yere gitmeyeceğini anlayan Ayşen, annesiyle gitmeyi tercih etti.

Kanal D'de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinin dün akşam ekrana gelen 14. bölümünde Ayşen karakteri diziden ayrıldı. Karakterin diziden çıkarılması için senaryoya böyle bir ekleme yapılmıştı ama aslında durum başkaydı.

Kimi izleyiciler Ayşen ile Ateş karakterini yakıştırmıyor, kimileri Ezgi Şenler’i role uygun bulmuyordu.

Hafta içi dizinin fragmanında Selin Şekerci’nin görülmesiyle birlikte sosyal medyada tartışmalar başlamış ve Ezgi Şenler’in gideceğine işaret edilmişti. Şirin karakteri ile bir anda ortaya çıkan Selin Şekerci diziye hızlı bir giriş yaparken, Ateş ve Ayşen aşkı da son buldu.

Bu durumu çok haksız bulan izleyici tepki verirken, Selin Şekerci’nin gelişine sevinenler de var tabii ki… Hatta ilk bölümde Ateş’i zor bir duruma sokan, sonra onu sevgilisi gibi gösterip bir anda öpen, ortalığı karıştıran Şirin karakteri, diziye yeni bir heyecan getirecek.

İlerleyen bölümlerde dizide Şirin ve Ateş’in yakınlaşmasına şahit olunacak gibi duruluyor. Zira Tıp öğrencisi olan Şirin, Ateş’in dikkatini çoktan çekmeyi de başardı.

Ateş ile son bir konuşma yapan Ayşen’in sözleri ise herkesin içini acıttı. Hiç bir şeyin değişmeyeceğini anlayan Ayşen, son sözlerini söyleyerek Ateş ile ilişkisini bitirdi ve annesiyle birlikte gitti.

<p>Şimdiye dek İstanbul'daki kültür sanat faaliyetleri ve yapılan hizmetlerin tanıtıldığı üst geçitl

İmamoğlu'nun ‘İstanbul nimet' sözü anlam buldu: İBB, 100 üst geçidi 6 aylık bir firmaya kiraladı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hangi burçları enerjili bir gün bekliyor? 28 Ekim 2020 burç yorumları

Bel fıtığı olduğunuzu gösteren 5 belirti