• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
11 Ekim 2020 Pazar 07:34 | Son Güncelleme:

Selin Şekerci kaç yaşında, nereli ve boyu kaç? Çatı Katı Aşk'ın Şirin'i Selin Şekerci kimdir?

Selin Şekerci kaç yaşında, nereli ve boyu kaç" Çatı Katı Aşk'ın Şirin'i Selin Şekerci kimdir"

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisine sürpriz oyuncu transferi! Selin Şekerci Çatı Katı Aşk dizisi oyuncu kadrosuna dahil edildi. Dizide Şirin karakterini canlandıran Şekerci 14. bölümde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Kavak Yelleri, Leyla ile Mecnun, Kızım gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu İzmir'de dünyaya geldi. Peki, Çatı Katı Aşk Şirin kimdir? Selin Şekerci kimdir, aslen nereli, hangi dizilerde rol aldı?

Selin Şekerci Kanal D’nin sevilen dizisi Çatı Katı Aşk’a transfer oldu. Yer aldığı projelerle izleyicilerin beğenisini kazanan Şekerci, Çatı Katı Aşk dizinin 14’üncü bölümünde diziye dahil oldu. Şirin karakteriyle izleyici karşısına çıkan Şekerci ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. Çatı Katı Aşk’ın Şirin’i Selin Şekerci hakkında merak edilenlere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Selin Şekerci 1 Haziran 1989 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. Aslen babası Arap, annesi Azeri asıllı olan Selin Şekerci ilkokul, ortaokul ve liseyi İzmir'de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda yer aldı. İzmir'de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonra İstanbul'a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı.  Şekerci'nin boyu 1.67 cm'dir.

Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandırmıştır. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır.2012 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmenliği üstlendiği Benim İçin Üzülme dizinde Irmak karakterini canlandırmıştır.

2014 yazı itibarı ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 21 Aralık 2015'te başlayan Acı Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 8 Temmuz 2016'da başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini canlandırmıştır.2 Mart 2017'de başlayan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır.

<p>Mete Gazoz, Tokyo 2020'de altın madalyayı kazanarak tarih yazdı. Genç sporcumuzun henüz 17 yaşınd

Mete Gazoz sözünü tuttu! Henüz 18 yaşındayken bakın ne demişti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı