• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
13 Ekim 2020 Salı 10:40 | Son Güncelleme:

Çatı Katı Aşk'ın Şirin'i diziye eğlence kattı!

Çatı Katı Aşk'ın Şirin'i diziye eğlence kattı!

Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşmaya devam eden Çatı Katı Aşk dizisi düşük reytinglerine rağmen ekran macerasını sürdürüyor. Selin Şekerci'nin diziye Şirin karakteri ile katılması önemli bir gelişmeyi de beraberinde getirdi. Dizi çok daha eğlenceli bir hal aldı.

Çatı Katı Aşk'ın Şirin'i diziye eğlence kattı. Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmaya devam eden Çatı Katı Aşk dizisi düşük reytinglerine rağmen ekran macerasını devam ettiriyor. Selin Şekerci’nin diziye Şirin karakteri ile katılması önemli bir gelişmeyi de beraberinde getirdi. Dizi çok daha eğlenceli bir hal aldı.

Furkan Andıç ile Selin Şekerci’nin yakın arkadaş olmaları ve diziye yüksek bir enerji katmaları da dikkatleri çekiyor.

Ezgi Şenler’in diziden ayrılmasından rahatsız olan ve haksızlık yapıldığını düşünen izleyiciler de bulunuyor. Ancak Selin Şekerci’nin gelişi ile daha heyecanlı olmaya başlayan dizi, izleyicinin de ilgisini daha çok çekiyor.

Çatı Katı Aşk’ın 15. yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Selin Şekerci’nin ne kadar hareket getirdiği ve Furkan Andıç ile de ne kadar iyi bir ikili olduğu ilk fragmanda görülüyor.

Sosyal medyada da bu değişimin ardından diziye renk gelmesi, hem heyecanın hem de komedinin artması memnuniyet yarattı. Birçok kişi, “Artık diziyi izleyebilirim, bölümler daha eğlenceli ve renkli” diye yorumlarda bulunuyor.


<p>Mete Gazoz, Tokyo 2020'de altın madalyayı kazanarak tarih yazdı. Genç sporcumuzun henüz 17 yaşınd

Mete Gazoz sözünü tuttu! Henüz 18 yaşındayken bakın ne demişti

İki deli bir araya geldi: Adana'da Balotelli izdihamı

Bakanı Kurum, Antalya'da incelemeler yaptı

İstanbul'da tramvay raydan çıktı