• $7,7957
  • €9,2326
  • 480.372
  • 1212.59
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Temmuz 2020 Perşembe 13:22 | Son Güncelleme:

Çatı Katı Aşk yeni bölüm fragmanı ve 3. bölüm özeti nasıl?

Çatı Katı Aşk yeni bölüm fragmanı ve 3. bölüm özeti nasıl"

Kanal D ekranlarının yeni soluklu dizisi Çatı Katı Aşk dizisinin bu akşam 3. bölümü yayınlanacak. Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in baş rollerini paylaştığı dizinin yapımcılığını Mia yapım üstleniyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicinin ilgisini cezbeden Çatı Katı Aşk yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Çatı Katı Aşk 3. bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş otururken, yapımcılığını ise Mia yapım üstleniyor. Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in baş rolleri paylaştığı dizinin senaryosunu Saygın Delibaş ile Fethi Kantarcı kaleme alıyor. Çatı Katı Aşk yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

ÇATI KATI AŞK YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çatı Katı Aşk'ın 3. bölümünde; Ayşen, Ateş ve Yasemin arasındaki evliliğin sahte olduğunu öğrendiğinden beri içindeki öfkesini bir türlü susturamamaktadır. Ateş'in güvenilmez birisi olduğuna kanıttır bu olay. Aralarında tatlı tatlı zıtlaşsalarda Ayşen, Ateş'e karşı içten içe aşkının alevlendiğinin farkına varır. Ateş ise, sürekli Ayşen'in peşinde onu etkilemek için çırpınmaktadır. Fakat, Ayşen'in kendisine karşı ördüğü duvarı bir türlü yıkamamaktadır.

Bu sırada Demir, kendisini çok şaşırtan sahte evlilik durumunu öğrenir. Demir, Ateş ve Yasemin'in odasındaki dolaba gizlenir ve ne sakladıklarını öğrenmek ister. Odaya giren Ateş ve Yasemin'in konuşmalarına kulak misafiri olan Demir, evliliklerinin sahte olduğunu öğrenir. Yasemin'e olan ilgisi tekrar depreşen Demir'in önüne başka bir engel çıkar: Süheyla...

ÇATI KATI AŞK 3. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇATI KATI AŞK DİZİSİNİN OYUNCULARI

Çatı Katı Aşk'ın başrollerinde Furkan Andıç (Ateş Avcı), Ezgi Şenler (Ayşen Yılmaz), Yiğit Kirazcı (Demir Yılmaz), Nilay Deniz (Yasemin Çetin), yer alıyor. Diğer oyuncular ise şu şekilde;

Renan Bilek (Celal Yılmaz),

Tülay Günal (Perihan Yılmaz), Erhan Yazıcıoğlu (Asaf Avcı), Ebru Aykaç (Gülriz Avcı),

Burak Tamdoğan (Filozof Emin), Pelin Öztekin (Süheyla Durmaz),

Bülent Seyran (Şuayip Durmaz), Bedia Ener (Saadet Yılmaz)

<p>Editör:</p><p><a href='mailto:ayse.tunali@turkmedya.com.tr'>ayse.tunali@turkmedya.com.tr</

21 Ekim 2020 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin patatesi kayadan oyma depolarda muhafaza ediliyor

Başkan Erdoğan, Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Schulz'u kabul etti