• $7,4551
  • €9,0181
  • 438.819
  • 1524.49
13 Ağustos 2020 Perşembe 09:11 | Son Güncelleme:

Çarşı Pazar konusu nedir, oyuncuları kimler? Çarşı Pazar filmi nerede çekildi?

Çarşı Pazar konusu nedir, oyuncuları kimler" Çarşı Pazar filmi nerede çekildi"

2015 yılında vizyona giren Çarşı Pazar filmi bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Seyiricine keyifli dakikalar yaşatacak olan filmin yönetmenliğini Muharrem Gülmez üstleniyor. Peki, Çarşı Pazar filmi nerede çekildi, konusu nedir? İşte film hakkında tüm merak edilenler..

Bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Çarşı Pazar filmi seyiricisine keyifli dakikalar yaşatacak. Türk komedi ve güldürü filmi olan Çarşı Pazar vizyona girdiğini tarihlerden itibaren büyük beğeni ile izlendi. Türk seyircisinin büyük beğenisini toplayan film bu akşam yeniden kahkaha tufanı yaşatacak. Çarşı Pazar konusu nedir? Çarşı Pazar filmi nerede çekildi, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. İşte tüm detaylar...  

ÇARŞI PAZAR KONUSU NEDİR?

Kahraman, geçimini aile büyüklerinden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destek toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay'a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.

ÇARŞI PAZAR FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Çarşı Pazar filminin çekimleri Tokat merkezde ve Niksar ilçesinde gerçekleştirildi.

ÇARŞI PAZAR OYUNCULARI KİMLER?

Erdem Yener

Ayhan Taş

Elif Nur Kerkük

Ilker Aksum

Emin Olcay

<h3>Haftalık burç yorumlarını Astrolog Ceylan Çebi AKŞAM TV izleyenleri için anlattı.</h3>

Haftalık Burç Yorumları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye Kupası'nda çeyrek finale kalan takımlar

Başkan Erdoğan, DEİK Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti