• $8,3819
  • €10,1126
  • 477.784
  • 1345.15
03 Mart 2021 Çarşamba 09:42 | Son Güncelleme:

Canlı yayında aşk acısı çekti! Seren Serengil'e sevgilisi Mustafa Tohma'dan mesaj gelince ortalık karıştı

Canlı yayında aşk acısı çekti! Seren Serengil'e sevgilisi Mustafa Tohma'dan mesaj gelince ortalık karıştı

Son günlerde yaptığı ilginç açıklamalarla gündeme gelen Seren Serengil'in, kendisine evlilik teklifi eden erkek arkadaşı Mustafa Rahman Tohma tarafından terk edildiği iddia edildi. Söylemezsem Olmaz programındaki üzgün hali ile dikkat çeken Serengil, canlı yayında gelen mesajı okudu. Bircan Bali ve Arto'nun ısrarı ile açılan konu, Seren Serengil'e zor dakikalar yaşattı.

Sağlık sorunları ile gündeme gelen Seren Serengil aradığı mutluluğu Mustafa Rahman Tohma'da bulmuştu. Sevgilisi Tohma ile sık sık paylaşım yapan Serengil, dün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programındaki üzgün hali ile dikkat çekti. Bircan Bali ve Arto'nun ısrarı ile açılan konu Serengil'i daha da üzdü. Konuşmakta zorlanan Serengil, sevgilisinden gelen mesajı okudu.

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan Seren Serengil ile Mustafa Tohma sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Seren Serengil'in sevgilisi Mustafa Tohma bugün canlı yayın esnasında Seren Serengil'e bir mesaj atarak Arto ve Bircan Bali'nin tabiriyle hesap sordu.

Konudan anlaşılan şu ki; Mustafa Rahman Tohma, Serengil'in son dönemlerde yaptığı açıklamalardan rahatsız olduğunu dile getiriyor. Canlı yayında, "Benim işime ne eşim ne sevgilim kimse karışamaz" diyen Serengil bu iddiaları doğruluyor. Kendisine gelen mesajı da okuyan Serengil, Tohmanın "Ben gidiyorum" sözüne üzüldü.

Whatsapp kaybettiği kullanıcıları geri kazanabilecek mi? İşte yeni özellik

Demet Özdemir müjdeyi verdi... Yeni bir romantik komedi filmi ile sinemaya dönecek!


<p>Peki,  kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabilecek? Daha önce başvuru yapmamış  işyerleri ye

Kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabiliyor?

TFF'den 23 Nisan sürprizi! İşte milli futbolcuların çocukluk fotoğrafları

Türkiye'nin en uzun bayrak direğine Türk Bayrağı çekildi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İstanbul'da