• $8,1067
  • €9,7083
  • 454.797
  • 1378.37
30 Mart 2021 Salı 16:33 | Son Güncelleme:

Caner Cindoruk, 'Mendil satıyordu' diyen Behzat Uygur'a cevap verdi

Caner Cindoruk, 'Mendil satıyordu' diyen Behzat Uygur'a cevap verdi

Behzat Uygur, geçtiğimiz gün verdiği bir röportajda Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk'la ilgili anısını anlattı. Uygur, 'Caner bir zamanlar mendil satıyordu' açıklamasının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu. Caner Cindoruk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada 'İşportacılık yapmış olmanın kötü bir yanı yok. Sadece mendil değil, tokaydı sattığım abi.' ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Behzat Uygur, merhum babası Nejat Uygur'un yıllar önce gittiği Adana'da turnesinde yaşadıklarını anıyı verdiği röportajda anlattı.

Behzat Uygur, Caner Cindoruk ile yaşadığı anıyı şu sözlerle anlatmıştı: 'Bir Adana turnesindeydik. Babam, mendil ya da şeker satan kısa pantolonlu bir çocuğu oyuna davet etti. Çocuk, 'Bunları satmam lazım' deyince babam, 'Ben hepsini aldım. Şimdi tiyatroya gelir misin?' diye sordu. Çocuk, 'Gelirim' deyince, otobüse aldı, tiyatroya götürdü. Bir de imzalı fotoğrafını verdi. O çocuk şimdi çok beğenilen bir oyuncu, Caner Cindoruk.'

Caner Cindoruk sosyal medyanın gündemine otururken sessizliğini bozdu. Açıklama yapan Cindoruk, 'Sessiz Şarkıcı' adlı hikaye kitabımda da, Nejat ustanın belgesinde de anlattığım bir hikayedir bu zaten... Kötü bir yorum gerektirecek bir durum yok. İşportacılık yapmış olmanın kötü bir yanı da yok. Sadece mendil değil abi, tokaydı sattığım' ifadelerini kullandı.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler