• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
26 Nisan 2021 Pazartesi 14:43 | Son Güncelleme:

Canan Ergüder'in ardından Serhat Teoman'da Menajerimi Ara kadrosuna veda etti

Canan Ergüder'in ardından Serhat Teoman'da Menajerimi Ara kadrosuna veda etti

Canan Ergüder'in Menajerimi Ara dizisine veda etmesinin ardından partneri Serhat Teoman da kadrodan ayrıldı. Senaryo gereği yurt dışına gittiği görülen yakışıklı oyuncu sosyal medya hesabından veda paylaşımında bulunarak 'Birlikte oynamaktan gurur duyduğum tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürler' ifadelerini kullandı.

Star TV'de ekrana getirilen sevilen dizilerinden olan Menajerimi Ara dizisi 25 Nisan pazar akşamı 35. bölümü ile ekrana getirildi. Meme kanseri teşhisi konulmasının ardından kadroya veda eden Canan Ergüder'in partneri Serhat Teoman da Menajerimi Ara'dan ayrıldı.

Menajerimi Ara dizisinin resmi sosyal medya sayfasından ikili için bir veda klibi yayınlanırken Serhat Teoman da Instagram'dan paylaşımda bulunarak duygusal bir şekilde veda etti.

Serhat Teoman, setteki son gününde çekilen kareyi, 'Evren hikayelerden oluşmuştur, atomlardan değil. Anlatması en güzel hikayelerdendi benim için. Böylesine zor zamanlarda Menajerimi Ara'ya elini, emeğini, sesini, nefesini büyük bir özveri ve sevgiyle koyan tüm yapım ve çekim ekibine, birlikte oynamaktan gurur duyduğum tüm meslektaşlarıma sonsuz teşekkürlerim ve sevgilerimle! Başka hikayelerde buluşmak üzere' sözleri ile paylaştı.

Canan Ergüder için özel bir paylaşımda bulunan Serhat Teoman, şu ifadeleri kullandı: 'İyi oyuncu iyi insandır. Canan da en güzel örneklerinden biri bu gerçeğin. Yeniden sözcüklere gerek duymadan birbirimizi anladığımız ve yeni hikayeler anlatacağımız günler gelecek eminim. O güne kadar her zaman olduğun gibi güçlü ve güler yüzlü kal'

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır

İzmir'de denizin yüzeyini 'deniz marulu' kapladı

Halk pazarları Covid-19 tedbirleriyle açıldı