• $ 5,7506
  • € 6,3624
  • 271.886
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Can Yaman'dan Erkenci Kuş takipçilerine sert yorum! Adeta azarladı

Can Yaman ve Demet Özdemir rol aldıkları Erkenci Kuş dizisi ve özel hayatları ile gündemde yer almaya devam ediyorlar. Erkenci Kuş’un son bölümüne Sanem ve Can’ın geçirdiği kaza damga vurdu. Bazı izleyiciler Can Yaman’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ettiler ve Erkenci Kuş’un sosyal medya hesabına yorum yazdılar. Can Yaman’ın takipçilerin yorumlarına verdiği sert yanıtlar dizinin hayranlarını şaşkına uğrattı.

Can Yaman son günlerde gündemde yer alan isimler arasında. Erkenci Kuş'un son bölümünde Can ve Sanem’in kaza yapması izleyenleri şaşkına uğrattı. Can Yaman’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak eden hayranlar, Erkenci Kuş’un sosyal medya hesabına yorum yazdılar. Can Yaman’ın takipçilerin yorumlarına verdiği sert yanıtlar hayranlarını kızdırdı.

ADETA AZARLADI

Can Yaman ve Demet Özdemir'in başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde, yakın zamanda askere gidecek olan Can Yaman'ın kaza geçirmesi çok sayıda yorum aldı.

Erkenci Kuş dizisinin resmi Instagram hesabından yapılan paylaşıma, dizinin hayranları yorum olarak; gelecek bölümler için varsayımlarda bulundu.

Son dönemin popüler isimleri arasında olan dizinin başrol oyuncusu Can Yaman, gelen bu yorumlara ters bir üslupla cevap verince tepki çekti.

Hayranlarının yorumlarına azarlar şekilde cevap veren Can Yaman, takipçilerini kızdırdı.


<p>Güney Lefkoşa´daki Ledra Caddesi’nde toplanan Rumlar, Türkler aleyhine slogan atarak eylem yaptı.

Skandal Görüntü! Rumlar, KKTC Bayrağı Yaktılar!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor