• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
19 Şubat 2021 Cuma 17:23 | Son Güncelleme:

Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta hakkında bomba iddia! ‘Reklam için birlikteler'

Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta hakkında bomba iddia! ‘Reklam için birlikteler'

Ünlü oyucu Can Yaman, kısa bir süre önce bir makarna reklamı çekmek için İtalya'ya gitmişti. Başarılı yönetmen Ferzan Özpetek ile biri dizi için de anlaşan Yaman, zaman yetersizliği nedeniyle projeden çekildi. Ünlü oyuncunun İtalya'da tanıştığı Diletta Leotta ile yaşadığı aşk manşetlerden düşmüyor. Her paylaştıkları fotoğraf ile olay olan ünlü çift hakkında bomba bir iddia gündeme geldi. Yaman'ın evlilik teklifine ‘reklam' sıfatı yapıştırıldı.

En son Bay Yanlış isimli dizide Özge Gürel ile başrol oynayan Can Yaman, kısa bir süre önce İtalya'ya gitti. Başarılı yönetmen Ferzan Özpetek ile makarna reklamı çeken Yaman, İtalya magazini tarafından da sıkı takip ediliyor. Ancak İtalya basını Yaman'ın faaliyetlerini 'reklam amaçlı' buluyor.

Akşam Magazin yazarı Barış Kocaoğlu kaleme aldığı yazısında Can Yaman ve sevgilisi Diletta Leotta hakkında şunları yazdı:

İtalya'da Ferzan Özpetek'in dizisi için kampa giren Can Yaman, ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile yaşadığı ilişkiyle de ülkede her gün manşetlerde.
Yaman'ın, Leotta'ya evlilik teklifi ettiğini görmeyen kalmamıştır sanırım? Bir uçağın arkasına "Diletta benimle evlenir misin, Seni Seviyorum Can" yazılı pankartı İtalya sahillerinde gezdirmesiyle birlikte çok yakında Sicilya'da bir düğün olacağı da gelen dedikodular arasında.
Ama İtalyan basını bu dedikoduların hiçbirini ciddiye almıyor. Çünkü Can'ın reklam peşinde olduğunu ve dizi için bu haberleri yaptırdıklarını konuşuyor.
Bakalım Can'ın bu İtalya aşkı nereye varacak.
<p>DİSK'e bağlı Genel-İş ile Maltepe Belediyesi arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşm

Maltepe'de 5 gündür çöp toplanmıyor

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek