• $7,481
  • €9,0441
  • 440.138
  • 1524.49
14 Ocak 2021 Perşembe 11:20 | Son Güncelleme:

Can Yaman ve İtalyan spiker Diletta Leotta aşkında yeni detaylar ortaya çıktı! Fotoğrafı gören inanamadı

Can Yaman ve İtalyan spiker Diletta Leotta aşkında yeni detaylar ortaya çıktı! Fotoğrafı gören inanamadı

Erkenci Kuş dizisinde hayat verdiği Can karakteri ile büyük beğeni toplayan ve ünü dünyaya yayılan yakışıklı oyuncu Can Yaman ve spiker Diletta Leotta'nın aşk yaşadığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. İkilinin aşkını ortaya çıkaran İtalyan Chi Dergisi, çift hakkında yeni bilgileri de sayfasına taşıdı.

Başarılı oyunculuk performansı ile beğeni toplayan Can Yaman, Erkenci Kuş dizisiyle birlikte bir anda parladı. Özellikle İtalya'da büyük bir hayran kitlesi olan yakışıklı oyuncu gönlünü spiker Diletta Leotta'ya kaptırdı. İkilinin samimi halleri Chi Dergisi tarafından yayınlandı. İtalyan Chi Dergisi, ilişkinin detaylarını da sayfalarına taşıdı.

Ferzan Özpetek'in çekeceği reklam filmi ve yeni dizi için İtalya'ya giden Can Yaman'ın bir süredir Diletta Leotta ile iletişimde olduğu ve Yaman'ın İtalya'ya gitmesinin ardından ikilinin Roma'nın merkezindeki bir otelde 5 gün boyunca birlikte kaldıkları belirtildi. 5 günlük kaçamağın ardından Can Yaman Türkiye'ye dönerken Diletta Leotta da Roma ile Inter arasındaki maçtaki görevi için Roma'da kaldı.

Geçtiğimiz günlerde güzel sunucu, bir demet çiçekle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşmış ve çiçeklerin isimsiz bir şekilde kendisine ulaştığını söylemişti. Dergide yer alan bilgide Leotta'ya ulaşan çiçekleri Can Yaman'ın gönderdiği ifade edildi.

<p>Peki, pandemi sürecinin psikolojimizi ve aile yapımıza olumlu ve olumsuz etkileri neler? Psikoter

Pandemi süreci aile yapımızı nasıl etkiledi?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'dan kar manzaraları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2021)