• $8,463
  • €10,2881
  • 502.031
  • 1441.33
24 Nisan 2021 Cumartesi 13:23 | Son Güncelleme:

Can Yaman ve Diletta Leotta'nın ayrıldığı iddia edilmişti... Gerçek ortaya çıktı

Can Yaman ve Diletta Leotta'nın ayrıldığı iddia edilmişti... Gerçek ortaya çıktı

İş için gittiği İtalya'da gönlünü spor spikeri Diletta Leotta'ya kaptıran ve sosyal medya hesabını kapatması ile ayrıldıkları yönünde dedikodular çıkan Can Yaman cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Can Yaman, Instagram hesabını yeniden açarken sevgilisi ile olan pozlarını kaldırmadığı dikkat çekti. Can Yaman, fotoğrafları silmemesi ile ayrılık haberlerini yalanlamış oldu.

Erkenci Kuş dizisi ile ünü Türkiye sınırlarını aşan Can Yaman, dizi ve reklam filmi için gittiği İtalya'da spor spikeri Diletta Leotta ile tanıştı. İkilinin arkadaşlığı kısa bir süre sonra aşka dönüşürken Can Yaman, sevgilisine romantik bir evlilik teklifinde bulundu.

Çift sosyal medya hesaplarından sık sık fotoğraf paylaşıp aşklarını gözler önüne sererken Can Yaman'ın Instagram hesabını kapatması gündem oldu. İtalyan basını, çiftin ayrılık kararı aldığını ve Can Yaman'ın Türkiye'ye dönüş yaptığını yazdı.

Ancak çift cephesinde ayrılık haberlerini yalanlayan bir gelişme yaşandı. Yakışıklı oyuncu Can Yaman Instagram hesabını yeniden açarken Diletta Leotta ile olan fotoğraflarını silmediği ortaya çıktı.

<p>Irak kuzeyinde devam eden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonları ile arama-tarama faaliyetl

Irak'ın kuzeyinde 2 odalı terör mağarası imha edildi

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı