• $8,3411
  • €10,0691
  • 478.842
  • 1345.15
05 Nisan 2021 Pazartesi 18:17 | Son Güncelleme:

Can Yaman ve Diletta Leotta'dan Roma'daki evlerinden romantik paylaşım

Can Yaman ve Diletta Leotta'dan Roma'daki evlerinden romantik paylaşım

Erkenci Kuş dizisindeki performansının ardından ünü Türkiye sınırını aşan yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalya'ya reklam çekimi için gitti ve aradığı aşkı Diletta Leotta'da buldu. İkili evlilik kararı alırken birlikte yaşayacakları Roma'daki evlerinden ilk kez paylaşımda bulundu. Can Yaman'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü.

Başarılı oyunculuk performansı ile kendine hayran bırakan Can Yaman bir makarna markasının reklam yüzü olmak ve Sandakon dizi ile anlaşma sağlamak için geçtiğimiz aylarda İtalya'ya gitti.

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile Ocak ayında yeni bir aşka yelken Can Yaman çifti yemek yerken magazin basını tarafından görüntülenirken aşkları belgelenmiş oldu.

İlişkileri çok taze olan çift evlilik kararı aldı. Can Yaman bir uçağın arkasına 'Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can..' yazdırarak sevgilisine teklifte bulundu.

Sicilya'da nikah masasına oturacağı iddia edilen ünlü çift, yeni evlerine taşındı. İtalya'nın Roma kentinde bir eve yerleşen ikiliden Can Yaman sevgilisi ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü çiftin paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

İşte çiftin romantik pozu...

<p>Beşiktaş, Süper Lig'in 37.haftasında Kayserispor'u konuk edecek... Vodafone Park'taki mücadele ön

Beşiktaş - Kayserispor Maç Önü

TCG Göksu fırkateyni Marmaris Körfezi'ne geldi

Kuş cenneti Kuyucuk Gölü, ilkbaharda göçmen misafirleriyle şenlendi

Kaşkay Türklerinin asırlardır sürdürdükleri gelenek ''yaylaya göç'' başladı