• $8,1934
  • €9,7661
  • 458.218
  • 1393.24
30 Mart 2021 Salı 19:46 | Son Güncelleme:

Can Yaman Vanity Fair İtalya dergisine kapak oldu! Özel hayatı ile ilgili ilk kez konuştu

Can Yaman Vanity Fair İtalya dergisine kapak oldu! Özel hayatı ile ilgili ilk kez konuştu

Son dönemde İtalya'da büyük yükselişe geçen Can Yaman başarılarına bir yenisini daha ekledi. İtalya'nın ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman evlilik yolunda ilk adımı da geçtiğimiz günlerde attı. Vanity Fair İtalya dergisine kapak olan oyuncu Can Yaman özel hayatı ile ilgili konuştu.

Can Yaman özel hayatı ile ilgili ilk kez konuştu. Ünlü oyuncu Can Yaman kariyerine İtalya'da devam etme kararı almış ve birçok reklam filmi ve projede yer almıştı. Türkiye'de yaptığı açıklamalar nedeniyle eleştirilere maruz kalan Yaman Vanity Fait İtalya dergisinde kapak oldu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

NTV'de yer alan habere göre; Can Yaman Vanity Fair İtalya dergisine kapak oldu. 31 Mart'ta satışa sunulacak derginin kapak fotoğrafına korsan ve centilmen başlığı eşlik ediyor. Vanity Fair özel röportaj için 'En cok arzulanan adam ilk defa kendisi hakkında konuştu' başlığını kullandı.

Yaman dergiye verdiği söyleşide hayatında bir dönemi karanlık olarak niteledi. Ailesinin para sıkıntısı çektğini ve babasının bozulan işleri yüzünden okul taksitlerini ödeyemeyecek duruma geldiklerini söyledi. Yaman kendisine zor zamanlarda yardımcı olan Arnavut asıllı bir arkadaşının desteği ile okumak için art arda burslar kazandığını ve en sonunda avukat olduğunu daha sonra da aktörlüğe başladığını açıkladı.

İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile birlikte olan Yaman ilişkisi hakkında 'Sadık bir aşk' yorumunu yaparken Leotta ile olan ilişkisine büyük saygı duyduğunu ve ikisi için de mahremiyetin çok önemli olduğunu vurguladı ve birbirlerine verdikleri ilk sözün mahremiyet sözü olduğunu aktardı.

Yaman evlilik konusundaki soruya ise 'sürprize bırakalım' diye cevap verdi. Vanity Fair Yaman'a derginin içinde geniş yer verirken aynı zamanda hayranları için bir dizi video dijital içerik de sunacak. (Şeyda CANEPA / NTV Milano)

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü