• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Ocak 2020 Perşembe 13:48 | Son Güncelleme:

Can Yaman 'Libido' açıklamasıyla ilgili aylar sonra ilk kez konuştu!

Can Yaman 'Libido' açıklamasıyla ilgili aylar sonra ilk kez konuştu!

Son dönemde yaptığı 'Libido' açıklamasıyla magazin gündeminden düşmeyen ve pek çok kişi tarafından eleştirilen Can Yaman, askerden döndü. Aylar sonra ilk kez konuşan Yaman, eleştirilere yanıt verdi.

Geçtiğimiz aylarda daha önce birlikte rol aldığı partneri Selen Soyder için 'Libidosu yoktu' açıklamasıyla olay yaratan, ardından İspanya'da bir kadın hayranının 'Can Yaman gerçek olduğunu kanıtlayabilir mi?" sorusuna, 'Arkaya geçelim, göstereyim' diye yanıt vermişti. Bu yaşananların ardından topa tutulan Yaman, uzun bir aradan sonra ortaya çıktı.

Aralık ayında bedelli askerlik yapmak üzere İzmir'deki birliğine teslim olan Can Yaman, tezkeresini aldı ve İstanbul'da görüntülendi. Kendisine gelen eleştirilere ilk kez yanıt veren oyuncu, '2. Sayfa' programına konuştu.

Yaman, yaşananlarla ilgili şöyle dedi:

"Yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum. Libido kelimesi çok farklı yerlere giden bir kelimeymiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insanlara mahsus... Ben o kelimeyi daha geniş ve kapsamlı bir anlamda kullanmak istemiştim. Dizide aşkı inandırıcı kılan, kimya, enerji ve uyumdan bahsetmek istemiştim ama konu çok farklı yerlere gitti. Bu kadar dallanıp budaklanacağı hiç tahmin etmedim. Dikkat etmem gerekirmiş."

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için hava durumu raporunu yayımladı. Yapılan son hava tah

Meteoroloji açıkladı: Hafta sonu hava nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hangi burçları enerjili bir gün bekliyor? 25 Ekim 2020 burç yorumları!

Ankara'da asayiş uygulaması! 750 polisin katıldı