İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.7681
  • 5.51
  • 196.08
  • 92997
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Can Bonomo kaç yaşında nereli? Can Bonomo kimdir, sevgilisi Öykü Karayel kimdir?

Can Bonomo kimdir, nereli sorusu ve sevgilisi Öykü Karayel’in kim olduğu merak ediliyor. Popstar jürisi Can Bonomo nereli? Sevilen sanatçı Can Bonomo Poptar 2018 jüri üyeleri arasında yer alıyor. Popstar 2018 jüri üyeleri Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Can Bonomo ve Deniz Seki’den oluşuyor. Program canlı olarak yayınlanacak. Bonomo’nun hayat hikayesi merak edilen konular arasında yer aldı. Ressam olan annesini genç yaşta kaybeden Can Bonomo, 24 Mayıs 1987 de İzmir'de dünyaya geldi. Ailesinin kökeni; Osmanlı Sultanı Sultan II Beyazıd tarafından, 1492 yılında İspanya’dan İzmir ve Selanik’e yerleştirilen Yahudilerdendir. Rock’çı Can Bonomo ile oyuncu Öykü Karayel 2 aydır aşk yaşıyor. Öykü Karayel, 20 Ağustos 1990 günü İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan oyuncunun kendisine tıpatıp benzeyen bir ikizi vardır, Ezgi Karayel. Merak ettiklerinize haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

x

Popstar 2018 jüri üyeleri arasında yer alan Can Bonomo’nun hayatı araştırılıyor. Can Bonomo kimdir, nereli ve kaç yaşında soruları merak ediliyor. Can Bonomo Öykü Karayel ilişkisinin gidişatı yakından takip ediliyor. Ressam olan annesini genç yaşta kaybeden Can Bonomo, 24 Mayıs 1987 de İzmir'de dünyaya geldi. Ailesinin kökeni; Osmanlı Sultanı Sultan II Beyazıd tarafından, 1492 yılında İspanya’dan İzmir ve Selanik’e yerleştirilen Yahudilerdendir. Büyüdüğü evde sanat olduğunu ifade eden ve annesi sayesinde şiir öğrendiğini ifade eden Can Bonomo, dokuz yaşında gitar çalmaya başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. Bilgi Üniversitesi’nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu.17 yaşında İzmir’den İstanbul’a taşınan Can Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Rock’çı Can Bonomo ile oyuncu Öykü Karayel 2 aydır aşk yaşıyor. Öykü Karayel, 20 Ağustos 1990 günü İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan oyuncunun kendisine tıpatıp benzeyen bir ikizi vardır, Ezgi Karayel. Merak ettiklerinize haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

CAN BONOMO KİMDİR?

Ressam olan annesini genç yaşta kaybeden Can Bonomo, 24 Mayıs 1987 de İzmir'de dünyaya geldi. Ailesinin kökeni; Osmanlı Sultanı Sultan II Beyazıd tarafından, 1492 yılında İspanya’dan İzmir ve Selanik’e yerleştirilen yahudilerdendir. Büyüdüğü evde sanat olduğunu ifade eden ve annesi sayesinde şiir öğrendiğini ifade eden Can Bonomo, dokuz yaşında gitar çalmaya başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. Bilgi Üniversitesi’nde sinema-televizyonculuk bölümünde okudu.17 yaşında İzmir’den İstanbul’a taşınan Can Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı.

Can Bonomo, Bilgi Üniversitesi'nde Sinema-Televizyon Bölümü'nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101'de radyoculuk yapan Can Bonomo, daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV'de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.

Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul'da birçok konserler verdi. Yaklaşık iki yıllık çalışmanın sonucunda Ocak 2011'de Can Saban’ın yapımcılığı ile ilk albümü “Meczup”u yayınladı. “Meczup”un biri hariç tüm parçalarının söz ve bestesi Can Bonomo imzasını taşıyor. Albüm kapağındaki albümün artwork'leri bizzat Can Bonomo'ya ait.

Müzikal yolculuğu boyunca The Shins, Wax Poetic, The Kinks, The Libertines ve The Beatles'dan etkilenen ve esinlenen Can Bonomo, Alaturka nağmelerden indie (kendi deneysel müzik ) melodilere gezinen müziğini ‘İstanbul Müziği’olarak tanımlıyor.

Can Bonomo çalışmadığı zamanlarda arkadaşlarıyla stüdyoda doğaçlama müzik yaparak zaman geçirdiğini söylüyor. Bonomo gerçek soyadı. Latince iyi adam demek. Sanatın hemen her dalına ilgi duyan Can Bonomo, müziğin yanı sıra illüstrasyon yapmaya ve fotoğraf çekmeye bayılıyor!

CAN BONOMO VE ÖYKÜ KARAYEL BERABER Mİ?

Sevilen ikili Mart ayı itibari ile yaklaşık 2 aydır beraberler.

ÖYKÜ KARAYEL KİMDİR?

Öykü Karayel, 20 Ağustos 1990 günü İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşında olan oyuncunun kendisine tıpatıp benzeyen bir ikizi vardır, Ezgi Karayel. Öykü Karayel Çemberlitaş Lisesi’nde öğrenimine devam ederken son sene Kenter Tiyatrosuna kaydolmuş ve kariyerine bu yolda devam etmeye karar vermiştir. Liseden sonra konservatuar tercihinde bulunan güzel oyuncu, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girmiştir. Konservatuar yıllarında 5 aylık eğitim almak üzere Londra’ya gitmiştir.

Başarılı oyuncu tiyatrodaki ilk önemli deneyimini Güzel Şeyler Bizim Tarafa adlı oyunda canlandırdığı Ayşe karakteriyle edinmiştir. Sergilediği bu performansla pek çok ödüle layık görülmüştür.

Aynı zamanda profesyonel manada sporla ilgilenen Öykü Karayel sertifikalı su altı dalışçısıdır.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları:

2014 yılında Katil Joe, Tracy Letts imzalı bu eseri 15 ülkede, 12 ayrı dilde sahnelemiştir.

2014 yılında Güzel Şeyler Bizim Tarafa, Ayşe karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Kuzey Güney’deki Cemre rolüyle ekranların tanınan yüzlerinden oldu.

2011 yılında yayınlanmaya başlayan, 2 sezon boyunca devam eden ve yayınlandığı dönem büyük bir seyirci kitlesine sahip olan Kuzey ve Güney’de Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy gibi başarılı isimlerle başrolü paylaştı.

Ödülleri:

2011 yılında Güzel Şeyler Bizim Tarafa oyunuyla Tiyatro Eleştirmenleri Birliği tarafından Genç Yetenek Ödülü’ne ve Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde Efes Özel Ödülü’ne layık görülmüştür.

Yer Aldığı Projeler

• Kalp Atışı

• Muhteşem Yüzyıl

• Kara Para Aşk

• Kuzey Güney

• Bulantı Filmi

• İşe Yarar Bir Şey

• Güzel Şeyler Bizim Tarafa

• Katil Joe

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Muharrem İnce, halka hitap ederken yanına gelen çocuğu azarladı

Muharrem İnce, halka hitap ederken yanına gelen çocuğu azarladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Şans diye buna denir

Çin'deki şiddetli fırtınada gökten ahtapot yağdı!

En Çok Okunanlar