• $8,8689
 • €10,474
 • 499.049
 • 1384.68
10 Eylül 2021 Cuma 09:31 | Son Güncelleme:

Camdaki Kız gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama?

Camdaki Kız gerçek hikayesi nedir" Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama"

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız yeni sezonu bu akşam başlıyor. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi olan Camdaki Kız reytinglerde de büyük başarı yakaladı. 9. bölümü ile sezon finali yapan dizisinin 10. bölümü bu akşam saat 20:00'de başlayacak. Dizi hayranları Camdaki Kız ile ilgili aramalarını hızlandırdı. Peki, Camdaki Kız gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama? İşte merak edilenler...

Heyecanla beklenen Camdaki Kız için geri sayım sona erdi. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan'ın başrolde yer aldığı diziye bu akşam Hayri karakteri de dahil oluyor. Hikayeye Hayri'nin eklenmesi ile neler olacağı merak ediliyor. İzleyiciler dizinin hangi kitaptan uyarlandığını ve gerçek hikayesinin ne olduğunu araştırıyor. Peki, Camdaki Kız gerçek hikayesi nedir? Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama?

Camdaki Kız yeni sezon 10. bölüm izle tek parça! Camdaki Kız 10. bölüm izle kesintisiz, full izle!

CAMDAKİ KIZ HANGİ KİTAPTAN UYARLAMA?

Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlamadır. Camdaki Kız kitabında gerçek hayat hikayesi anlatılıyor. Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluştururken, kitapları da dizi olmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da izleyici tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.

CAMDAKİ KIZ GERÇEK HİKAYESİ NEDİR?

Küçük yaşlarda lüks bir hayat yaşayıp, daha sonra yine zengin ve köklü bir aileye gelin giden Nalan bir gün zorla bir psikiyatri kliniğine getirilir. Onu buraya getiren yedi yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Hayri'dir. Hayri Nalan'a hayatında başka biri olduğunu söyleyince, Nalan'ın bütün dünyası yıkılmış krizler geçirerek intihar edeceğini söylemeye başlamıştır. Geldiği her seansta doktoruna bütün hayat hikayesini yavaş yavaş anlatır Nalan.

Camdaki Kız Hayri kimdir? Cihangir Ceyhan kimdir, kaç yaşında?

Başta Hayri ile olan ilişkisini ve Hayri'nin onu terk etmesinden ne kadar korktuğunu anlatır. Bir iç mimar olan Nalan, şirketinde çalıştığı zengin iş adamının oğlu Sedat ile evlenir. Her ne kadar Kayınvalidesi ve kayınpederi onu her zaman desteklese, onlarla arasında bir sorun olmasa da kocası ona hiçbir zaman sevgi, şefkat gibi duygular göstermez. Aklı sadece en son moda şık kıyafetler giymek, en güzel yerlerde gezmek, lüks arabalar almak, arkadaşlarıyla takılmak ve babasından gizli kumar oynamak olan Sedat, Nalan'ın kendisine gösterdiği yakınlığa karşılık vermez. Hamileliği ve bebeğini kaybetmesinin ardından ağır bir depresyona girer ve bir süre işten ayrılır. Bu arada anne ve babasını da kaybeder. Bir zaman sonra kayınbiraderinin desteği ile tekrar işe döner. Şoförlüğü ve korumalığını yapması için emrine şirkette çalışan Hayri verilir. Hayri'nin uzun zamandır Nalanda gözü vardır. Onun bu ruh halini de fırsat bilerek onu elde etmek için her şeyi yapar. Zaten sevgiye, ilgiye aç olan Nalan bir süre sonra Hayri'den çok etkilenir. Ama evliyken böyle bir ilişki yaşamayacak kadar namuslu olduğu için kocasından boşanır ve Hayri ile 7 yıl sürecek olan bir ilişkiye başlar.

Bu arada Hayri evli ve üç çocuk babasıdır. Karısı Türkan köydeki kuma hayatına alışkın olduğu için Nalanı kolayca kabullenir. Nalan da çocukları babasız kalmasın diye Hayri'den boşanmasını istemez. Bir gün karısını ve çocuklarını Nalanla tanıştırır. Türkan Nalanı çok sever, sürekli kızlarını alıp onu görmeye gider. Ona göre Nalan görgülü, terbiyeli hanım bir kadındır o yüzden bu ilişkiden hiç rahatsız olmaz.

Nalan her seansa geldiğinde doktoru onda Hayri'nin kendisini terk etmesi korkusundan başka çocukluğunda yaşadığı ağır travmalar olduğunu fark eder. Uzun bir zaman sonra Nalan yaşadığı çocukluk acılarını, korkularını da anlatır. Anne ve baba dediği kişilerin aslında anneannesi ve dedesi olduğunu, annesinin ortaokul yıllarındayken yanlarına gelen küçük dayısı tarafından hamile kaldığını ve kendisini doğururken öldüğünü gözyaşları içinde anlatır. Anneannesi ve dedesi onu yanlarına alıp en güzel okullarda, lüks bir hayat içinde yaşatmış ama kendi yaşadıkları acı ve utanç yüzünden asla onu sevmemiş bir kez olsun başını bile okşamamışlardır. Nalan bütün bunları evlendikten sonra babası öldüğünde öğrenmiş ve yaşadığı onca acının üstüne bir de bu eklenmiştir.

Bütün bunlardan sonra hayatına giren, fakir, cahil bir köylü çocuğu olan Hayri ona hayatı boyunca ne ailesinden ne kocasından görmediği sevgiyi, şefkati, aşkı yaşatır. Hayri kendini bir aşk adamı olarak görür. Ona göre kalbi o kadar geniştir ki bir sürü kadını sevebilir. Nalanla ilişkisi devam ederken bir gün bir meyhanede tanıştığı Laz kızına aşık olur. Bu kız zengin bir işadamının kapatmasıdır. Genç kızlığında öz babası tarafından tecavüze uğramış, sonrasında toplum ve aile tarafından dışlanmıştır. Hayri'den evlenme sözü alır ve bu hayattan kurtulacağı için bütün umutlarını ona bağlar.

Ama Hayri resmi nikahlı evlidir ve aslında karısı Türkan'dan boşanmak istememektedir. Laz kızı hem Hayri'yi hem karısını sürekli tehdit eder. Hayri bir türlü bu işin içinden çıkamaz ve bir gün kendi evinin bahçesinde Laz kızı tarafından bıçaklanarak öldürülür. Hayri'nin ölümü hem kendi ailesini hem de Nalanı perişan eder. Doktorunun telkinleriyle eski hayatına dönmemek ve hayatında yeni bir sayfa açmak için uzun süre uğraş verir Nalan. Son olarak gittiği resim atölyesindeki hocasının hiç bilmediği görmediği babası olduğunu öğrenir. Babası ondan af diler ve çok kıymetli eserlerini ona bırakarak ortadan kaybolur. Nalan artık eski kaderine ve acılarına dur diyerek yeni bir hayata başlama kararı alır. Yaşam tarzını değiştirir ve bir işe başlar. Artık kaderin onu götürdüğü yolun önüne duvar örmüş ve yeni ışıklı bir yola girmiştir.

CAMDAKİ KIZ NEREDE ÇEKİLDİ?

Camdaki Kız dizisi İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir ve Taksim Caddesi'nde çekildi. Camdaki Kız dizisinin geride kalan bütün bölümleri de İstanbul'da gerçekleşecek.

Dizinin çekimleri için setin merkezlerinden biri Cihangir semti olacak. Cihangir'de kiralanan bir apartmanda gerçekleşen Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin birçoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı civarlarında gerçekleşiyor.

 • Camdaki Kız
 • Camdaki Kız gerçek hikayesi
 • Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama
 • Camdaki Kız kitabı
 • Camdaki Kız hikayesi nedir
 • Camdaki Kız nalan hayri
 • Camdaki Kız konusu nedir
<p>Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamaları... Çin-ABD arasında soğuk savaş kapıda mı? Asya-Pas

Putin enerji kozunu silah olarak kullanabilir mi?

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor