• $9,2186
  • €10,7686
  • 528.336
  • 1432.8
22 Mayıs 2021 Cumartesi 16:32 | Son Güncelleme:

Cam Tavanlar'ın yıldızı Bensu Soral'dan Kubilay Aka'ya övgü dolu sözler: 'Kendimi şanslı hissediyorum

Cam Tavanlar'ın yıldızı Bensu Soral'dan Kubilay Aka'ya övgü dolu sözler: 'Kendimi şanslı hissediyorum

Show TV'de ekrana getirilen Cam Tavanlar dizisinde rol alan güzel oyuncu Bensu Soral, önceki gün Kuruçeşme'de objektiflere yansıdı. Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Soral, Kubilay Aka hakkında açıklamalarda bulundu. Soral, 'Elektriğimiz tuttu. Güzel bir enerjimiz var. Kubilay'ı çok sevdim. Kendimi şanslı hissediyorum.' dedi.

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan başarılı oyuncu Bensu Soral, içine sinen projeyi buldu. Show TV'de ekrana getirilen Cam Tavanlar dizisi için imza atan Soral, hayranlarını heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz gün Kuruçeşme'de görüntülenen güzel oyuncu Bensu Soral, muhabirler ile ayaküstü sohbet etti.

Partneri Kubilay Aka hakkında açıklamalarda bulunan Bensu Soral, şunları söyledi: 'Elektriğimiz tuttu. Güzel bir enerjimiz var. Kubilay'ı çok sevdim. Kendimi şanslı hissediyorum.'

CAM TAVANLAR OYUNCU KADROSU

Başrollerini Kubilay Aka ile Bensu Soral'ın paylaştığı Cam Tavanlar dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça tanıdık isimler yer alıyor.

En Son Babalar Duyar dizisinden tanıdığımız Hatice Aslan ile birlikte Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nilüfer karakterine hayat veren Ayten Soykök, Çukur dizisinde Timsah Celil karakteri ile tanınan Ahmet Melih Yılmaz, Yeni Hayat dizisinde Bekir karakteri ile adından söz ettiren Aziz Caner İnan ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevilen isimlerinden Alper Kut da Cam Tavanlar da yer alacak.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Üsküdar'da istinat duvarı çöktü,  faciadan dönüldü. O anlar kame

Üsküdar'da istinat duvarı çöktü

21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya Cumhurbaşkanı ile ortak basın toplantısı düzenledi

Mersin'de TURKOVAC Faz-3 çalışması kapsamında gönüllüler aşılanıyor