• $9,5033
  • €11,0704
  • 546.132
  • 1455.42
13 Ekim 2021 Çarşamba 09:56 | Son Güncelleme:

Çakallarla Dans 5 konusu nedir, oyuncuları kimler? Çakallarla Dans 5 nerede çekildi?

Çakallarla Dans 5 konusu nedir, oyuncuları kimler" Çakallarla Dans 5 nerede çekildi"

2018 yılında vizyona giren Çakallarla Dans 5 filmi Atv ekranlarında yayınlandı Çakallarla Dans 5 nerede çekildi? Çakallarla Dans 5 konusu nedir, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları tüm televizyon takipçileri tarafından merak konusu oldu. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken yapımın yönetmenliğini Murat Şeker üstlenmiştir...

Çakallarla Dans 5 filmi dün akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında izleyicisinin karşısına çıktı. Murat Şeker'in yönetmen koltuğunda oturduğu film seyircisine keyif dolu dakikalar yaşatacak. Çakallarla Dans 5 nerede çekildi? Çakallarla Dans 5 konusu nedir, oyuncuları kimler? gibi soruların yanıtları ise tüm televizyon takipçileri tarafından yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm merak edilenler...

ÇAKALLARLA DANS 5 KONUSU NEDİR?

Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hâkim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir.

Bu sırada Kayınço Gökhan'ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan'ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan'la Leyla'yı ayırmaya karar verir.

Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço'nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

ÇAKALLARLA DANS 5 OYUNCULARI KİMLER?

Çakallarla Dans 5 filminin oyuncuları arasında Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez, Naz Çağla Irmak, Uraz Kaygılaroğlu ve Ali Bakın yer alıyor.

ÇAKALLARLA DANS 5 NEREDE ÇEKİLDİ?

Çakallarla Dans 5 filmi İstanbul'da çekildi. Çakallarla Dans 5 filminin birçok sahnesinin çekimi İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleşti.

  • Çakallarla Dans 5 nerede çekildi
  • Çakallarla Dans 5 konusu
  • Çakallarla Dans 5 oyuncuları
  • Çakallarla Dans 5 oyuncu kadrosu
  • tvde bugün
  • Çakallarla Dans 5
<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu