• $7,1684
  • €8,741
  • 415.564
  • 1483.02
27 Ocak 2021 Çarşamba 12:42 | Son Güncelleme:

Çağla Şıkel, Arto'nun o sözlerini affetmedi! 10 bin TL tazminat ödeyecek

Çağla Şıkel, Arto'nun o sözlerini affetmedi! 10 bin TL tazminat ödeyecek

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Arto, Çağla Şıkel'in YouTube kanalından yayınladığı 'Mini elbise ile nasıl oturulur?' videosu üzerine Şıkel'in Alişan ile program yaptığı dönemde yaşadığı canlı yayın kazasını gündeme getirerek sert açıklamalarda bulunmuştu. Ağır hakaret etti iddiası ile Arto'dan şikayetçi olan, 1 milyon liralık manevi tazminat davası açan ve 3 ay uzaklaştırma kararı aldıran Şıkel'in davasında mahkeme kararını verdi.

Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, geçtiğimiz aylarda mini elbise nasıl rahat hareket edileceği ile ilgili çektiği bir videoyu YouTube kanalından paylaştı. Şimdilerde Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan ve sivri dili ile bilinen Arto, Alişan ile canlı yayın yaparken elbisesinin askısının düştüğü olayı yeniden gündeme getirerek sert açıklamalarda bulundu.

Yaşanan üzerine Çağla Şıkel, Arto'dan şikayetçi olarak 1 milyon TL tazminat davası açtı ve 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdı.

ARTO, 10 BİN TL TAZMİNAT ÖDEYECEK

Tazminat davasının duruşması İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görüldü. Davayı karara bağlayan mahkeme, davayı kısmen kabul ederek 10 bin lira manevi tazminatın davalı Arto’dan alınarak Çağla Şıkel’e ödenmesine karar verdi.

ARTO KİMDİR?

Aslen Ermeni olan ve sahne adıyla tanınan Arto, 1966 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. Gerçek adı Harutyan Dalga’dır. Lisansını 2010 – 2013 yılları arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi‘nde Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde tamamlandı.

1997 yılından itibaren sahnelerde çıkmaya başlayan Arto, bir gece kulübü sahibidir. Sivri çıkışlarıyla bilinen Arto, Yıldız Tilbe, Emre Kaya ve Güven Baran gibi isimlerle çalışmıştır.

<p>Sıcaklıkların yurt genelinde mevsim normallerinde seyrettiğini belirten Yusuf Ziya Yavuz şunları

Meteoroloji'den yağış ve çiğ uyarısı!

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü