• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
27 Ekim 2020 Salı 10:38 | Son Güncelleme:

Burcu Esmersoy hayatının şokunu yaşadı! 20 bin TL zam...

Burcu Esmersoy hayatının şokunu yaşadı! 20 bin TL zam...

Geçen yıl Tarabya'da aylık kirası 30 bin TL olan bir villaya taşınan sunucu Burcu Esmersoy, bir yıllık kirasını peşin ödeyerek 360 bin TL'yi gözden çıkarmıştı. Esmersoy, önceki gün ev sahibi tarafından yüklü bir zam yapıldığını öğrenince şoka uğradı.

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz yıl Göktürk'ten Tarabya'ya taşındı. Aylık kirası 30 bin TL olan havuzlu bir villa bulan 44 yaşındaki sunucu, evin içi ve dışını da zevkine göre dizayn ettirdi. Bir yıllık kira bedeli olan 360 bin TL'yi de peşin ödeyen ünlü isim, önceki gün aldığı haberle büyük şaşkınlık yaşadı.

20 BİN TL'LİK ZAM!

Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Burcu Esmersoy'un ev sahibi, artan emlak fiyatlarını gerekçe göstererek villaya 3'te 2 oranında, yani 20 bin TL'lik zam yapmak istedi. Güzel sunucu, 50 bin TL'ye çıkacak olan kira bedelinin yasal olmadığını belirterek itiraz etti.

Burcu Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz'dan boşanınca birlikte yaşadıkları Göktürk'teki villadan Tarabya'daki evine taşınmıştı. Esmersoy, bakımsız bir halde kiraladığı villanın bahçesini baştan aşağıya yenileyip bu hale getirmişti.

<p>Türkiye’nin politik ve toplumsal gündemine temas eden “Bir Başkadır” dizisi Oğu

Bir Başkadır'a 'oryantalizm' eleştirisi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Vahşi doğanın yaşayan vampirleri

Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşılarda yan etkiler açıklandı