• $8,3053
  • €9,9801
  • 475.391
  • 1345.15
26 Mart 2021 Cuma 11:49 | Son Güncelleme:

Burcu Çağrı ile adı anılıyordu... Emre Altuğ'un sevgilisi bakın kim çıktı!

Burcu Çağrı ile adı anılıyordu... Emre Altuğ'un sevgilisi bakın kim çıktı!

Show TV'de ekrana getirilen Güldür Güldür Show ekinde yer alan Emre Altuğ'un adı geçtiğimiz haftalarda manken Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler çıktı. Emre Altuğ, haberleri yalanlarken gönlünü kime kaptırdığı da kısa süre sonra ortaya çıktı. Emre Altuğ, oyuncu ve sunucu Nazlı Eker ile yeni bir aşka yelken açtı.

Çağla Şıkel ile olan evliliğinin bitmesinin ardından uzunca bir süre yalnız kalmayı tercih eden oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ'un manken Burcu Çağıran ile aşk yaşadığı iddia edildi. Çağrı, 'Gün geçtikçe çoğaldı bağımız, dört senede... Seni çok seviyorum' paylaşımı ile dikkat çekerken Emre Altuğ, 'Benim o kişiyle hiçbir ilgim yok. Çıkan haberler doğru değil' sözleri ile aşkı yalanladı.

Hürriyet'in haberine göre; Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Emre Altuğ'un, aşk hayatında gelişme yaşandı. İddialara göre Altuğ'un oyuncu ve sunucu Nazlı Eker ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre müzik dünyasına adım atmak için de stüdyoya giren Eker'e en büyük desteği Emre Altuğ verdiği öğrenildi.

NAZLI EKER KİMDİR?

Nazlı Eker, 'Tatlı Kaçıklar', 'Dikkat Bebek Var', 'Hacı' ve 'Yaprak Dökümü' dizilerinde rol aldı.

HAYALİNDEKİ ERKEK JOHNY DEEP

Nazlı Eker, verdiği bir röportajda hayalindeki erkeği 'O tıpkı Muhteşem Gatsby'deki karakterin aynısı. Sevginin gücüyle dolup taşan cesaretli..." sözleriyle tarif etmişti.

<p><span>Gaziantep'in meşhur yemeği çağla aşı Ramazan'da yoğun ilgi görüyor. Antep'te özellikle ilkb

Gaziantep'in sadece ilkbaharda yapılan çağla aşı tarifi

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor