• $8,0795
  • €9,6852
  • 451.017
  • 1409.19
08 Nisan 2021 Perşembe 13:32 | Son Güncelleme:

Burçin Terzioğlu'ndan estetik itirafı! 'Bir ay basket topu gibi gezdim'

Burçin Terzioğlu'ndan estetik itirafı! 'Bir ay basket topu gibi gezdim'

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Burçin Terzioğlu, İbrahim Selim ile Bu Gece adlı programa konuk oldu. Estetik itirafında bulunan Burçin Terzioğlu, '19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim.' dedi.

Ekranların aranılan yüzlerinden olan başarılı oyuncu Burçin Terzioğlu, 'İbrahim Selim ile Bu Gece' adı YouTube programına konuk oldu. Özel hayatı ve kariyeriyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunan Burçin Terzioğlu estetik itirafında da bulundu.

Burçin Terzioğlu, oyunculuğa 4 yaşında başladığını ifade ederek şunları söyledi: 'Bu kızdan bir şey olur dediler herhalde ki devamı geldi. İşten ziyade oyun gibi geliyordu o zamanlar. Ama gece 02.00'da uykundan uyandırılıp, sahneye bırakıldığında aslında onun bir oyun olmadığını hissediyorsun.

Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam ya da yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum.'

Estetik yaptırdığını da belirten güzel oyuncu Burçin Terzioğlu,'19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim.' dedi.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi