• $8,6646
  • €10,1839
  • 491.564
  • 1407.46
4 Haziran 2021 Cuma 13:56 | Son Güncelleme:

Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'in doğum gününe özel fotoğraflı kutlama: Nice senelere güzel eşim

Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'in doğum gününe özel fotoğraflı kutlama: Nice senelere güzel eşim

Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, 35. yaşını kutlayan eşi Fahriye Evcen'in doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı aile fotoğrafı ile kutladı. Mutlu aile pozları beğeni toplayan Burak Özçivit, paylaşımına 'Nice mutlu senelere güzel eşim' notunu düştü. Çiftin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Güzelliği ve başarılı oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen, 35 yaşına girdi. Fahriye Evcen, doğum günü mesajlarını sosyal medya hesabından paylaşırken bir mesajda eşi Burak Özçivit'ten geldi.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, oğlu Karan ve eşi Fahriye Evcen ile olan aile pozunu 'Nice mutlu, sağlıklı senelere güzel eşim. Doğum günün kutlu olsun' notuyla paylaştı.

Fahriye Evcen de eşinin paylaşımına kayıtsız kalmadı ve 'Her şeyimsiniz' yazarak şükür ve kırmızı kalp emojisi koydu. Burak Özçivit'in aile pozu takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından beyaz elbisesi ile verdiği poz paylaşan Fahriye Evcen 'Haziran'ı bir başka sevdiğim doğrudur' ifadelerini kullandı.

<a href='https://www.aksam.com.tr/aksam-tv/teknoloji/teknofest-2021-dunyada-esi-benzeri-olmayan-orga

Gençler TeknoFest'e yoğun ilgi gösterdi

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi