• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ocak 2021 Cuma 01:05 | Son Güncelleme:

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aynı montu mu giyiyorlar? Sosyal medya ikiye bölündü!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aynı montu mu giyiyorlar" Sosyal medya ikiye bölündü!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in giydiği mont sosyal medyayı ikiye böldü. Kuruluş Osman'ın başarılı oyuncusu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen Nişantaşı'nda bir hastanenin çıkışında magazin muhabirlerine takıldı. Özçivit'in giydiği montun önceki hafta eşi Evcen'in giydiği aynı mont olması sosyal medyayı ikiye böldü.

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen Nişantaşı'nda bir hastane çıkışında görüntülendi. Fahriye Evcen'in bir hafta önce giydiği ve alışveriş sitelerinde yok satan ceket bu sefer de eşi Burak Özçivit'in üzerindeydi. Bazıları sosyal medya üzerinden Özçivit'in giydiği mont ile Evcen'in giydiği montun aynı olmadığını iddia etti ve sosyal medya ikiye bölündü.  

Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile Nişantaşı'nda bir hastane çıkışı görüntülendi. Yağmur altında romantik dakikalar geçiren çift, ellerindeki röntgen filmini basın mensuplarından saklamaya çalıştı. Israrlı sorular karşısında açıklama yapmak zorunda kalan ünlü çift, "Korkulacak bir durum yok. Kontrole geldik" dedi. Çiftin şaşkın halleri ise kafaları karıştırdı.

AYNI MONTU MU GİYİYORLAR?

Fahriye Evcen’in bir hafta önce giydiği ceket bu sefer de eşi Burak Özçivit’in üzerindeydi. Sosyal medyada bazı kullanıcılar Özçivit’in giydiği montun bedeninin büyük olduğunu, Evcen ile aynı montu giymediğini dile getirirken başka kullanıcılar ise aynı montu giydiklerini söyledi.

<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı