• $8,5578
  • €10,0932
  • 495.653
  • 1351.59
7 Haziran 2021 Pazartesi 22:54 | Son Güncelleme:

Burak Özçivit oğlu Karan ile benzer pozunu paylaştı! Fahriye Evcen kayıtsız kalamadı

Burak Özçivit oğlu Karan ile benzer pozunu paylaştı! Fahriye Evcen kayıtsız kalamadı

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'in sevgi dolu Karan paylaşımları sosyal medyada çok konuşuldu. Fahriye Evcen, Burak Özçivit'in oğlu Karan ile olan ve büyük beğeni toplayan benzer pozuna bakın nasıl karşılık verdi.

Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin oğulları Karan büyüyor. Ünlü çiftte aile mutluluklarını gözler önüne serdikleri paylaşımlarına hız kesmiyor. Burak Özçivit'e benzerliği ile magazin gündeminden düşmeyen Karan'ın tatlı hallerini takipçileriyle paylaşan ünlü ikili son paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Kuruluş Osman dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit Instagram hesabından oğlu Karan ile benzer pozu verdiği paylaşımına "Adam" notunu düşerek beyaz kalp emojisi koydu.

11 milyon 800 bin takipçisi bulunan ve şimdilerde reklam projeleri ile gündemde olan Fahriye Evcen de eşinin paylaşımına karşılıksız kalamadı. Güzel oyuncu aynı paylaşımı kendi Instagram story'sinden "Love" notu ve kırmızı kalp emojisiyle hayranlarıyla paylaştı.

Oyuncu çiftin bu paylaşımlarını gören hayranları ünlü ikili ve oğulları Karan'ın aile saadeti karşısında mest oldu.

Öte yandan duru güzelliği ile dikkat çeken 35 yaşındaki oyuncunun siyah elbisesi ile hayranlarının beğenisine sunduğu yeni pozları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

<p>Kırıkkale'de S.Ö., sokak ortasında tartıştığı arkadaşları M.Ö. ile A.E.'yı tabancayla vurarak yar

Sokak ortasında dehşet saçtı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak