• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
21 Ocak 2021 Perşembe 09:55 | Son Güncelleme:

Serenay Sarıkaya, Maraşlı dizisine katılacak mı? Ünlü oyuncunun ajansından açıklama geldi!

Serenay Sarıkaya, Maraşlı dizisine katılacak mı" Ünlü oyuncunun ajansından açıklama geldi!

ATV'de ekrana getirilen başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un rol aldığı Maraşlı dizisi yayınlandığı ilk günden büyük bir beğeni topladı. İzleyenleri ekran başına kilitleyen Maraşlı dizisine sürpriz bir isim konuk oluyor. Burak Deniz'in hayat verdiği Maraşlı karakterinin eski eşi olarak kadroya Serenay Sarıkaya'nın katıldığı iddia edildi. Menajerlik ajansı, Serenay Sarıkaya'nın Maraşlı dizisine konuk olacağı haberlerini yalanladı.

Başrollerinde Burak Deniz, Saygın Soysal, Alina Boz, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer'in rol aldığı ATV'de ekrana getirilen Maraşlı dizisi büyük beğeni topladı. Kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Maraşlı dizisi kadrosuna sürpriz bir isimin dahil olduğu iddia edildi.

Yeni sezona hızlı bir giriş yapan ve konuşulmayı başaran Maraşlı dizisi sosyal medyada da büyük ilgi gördü. İddialara göre, Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur, Maraşlı'nın senaryosunu hareketli tutmak için yeni bir isimle anlaştı.

MENAJERLİK AJANSI YALANLADI

Serenay Sarıkaya'nın bağlı bulunduğu menajerlik ajansı ID İletişim ise iddiaların doğru olmadığını ifade ederek çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı