• $8,109
  • €9,7027
  • 454.762
  • 1393.33
27 Mart 2021 Cumartesi 16:49 | Son Güncelleme:

'Bunu da yapmadım' demez! Czn Burak'tan şaşırtan paylaşım... Şimdi de denizde soğan doğradı

'Bunu da yapmadım' demez! Czn Burak'tan şaşırtan paylaşım... Şimdi de denizde soğan doğradı

Czn lakabı ile tanınan Burak Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda paramotora binen Özdemir, gökyüzünde ilk olarak künefe dilimlemiş, sonrasında soğan doğramıştı. Burak Özdemir şimdi de denizde soğan doğradı. O anları Instagram'dan paylaşan Özdemir, "Czn farkıyla Tuzlu Deniz Soğanı sever misiniz?" ifadelerini kullandı.

Instagram'da 21,2 milyon takipçisi olan ve çektiği büyük boyutlu yemek videoları ile popüler olan CZN lakaplı Burak Özdemir, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini ekledi.

Her yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başaran Özdemir, her geçen gün takipçilerini daha da şaşırtıyor. Czn Burak, paylaştığı son video ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Denizde soğan doğramak için harekete geçen Czn Özdemir, 'Czn farkıyla Tuzlu Deniz Soğanı sever misiniz?' notuyla video paylaştı. Özdemir'in paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi görürken beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Geçtiğimiz haftalarda paramotora binen gökyüzünde ilk olarak künefe dilimleyen CZN Burak daha sonra soğan doğramıştı. Özdemir, paylaştığı videoya 'CZN farkıyla uçan künefe sever misiniz?' notunu eklemişti. CZN Burak'ın videosu kısa sürede 4,6 milyon görüntülenmeye ulaşırken ünlü isimler tebrik yorumları yağdırmıştı.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Ramazanda zekât, fitre ve oruç fidyesi kimlere verilir? Zekât alıp verirken nelere dikkat etmeli?

Adana Ulu Camii'nin kayıp çinileri Londra'dan çıktı

Aynı cadde üzerinde 1 dakika arayla iftar yapıyorlar