• $7,6738
  • €8,9966
  • 465.759
  • 1105.05
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Eylül 2020 Perşembe 09:42 | Son Güncelleme:

Bülent Ersoy mide kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı!

Bülent Ersoy mide kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı!

İzmir'in Çeşme ilçesinde rahatsızlanan Bülent Ersoy hastaneye kaldırıldı. Mide rahatsızlığı nedeniyle tedavi altına alınan Ersoy, sağlık durumu hakkında sosyal medyadan bilgi verdi.

Geçtiğimiz haftalarda yaz başından bu yana jüri üyeliğini yaptığı 'Kuaförüm Sensin'den ayrılan ve ardından hakkında 'corona oldu, o yüzden programdan ayrıldı' iddiaları ortaya atılan Bülent Ersoy, bu iddialara belgelerle yanıt vermişti.

Sosyal medya hesabından test sonucunu ve yapım şirketiyle sözleşmesini paylaşan Diva, "Bu arada sağlığım hakkında da yapılan spekülasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum.Bu asılsız haberleri yapıp tüm efkârı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın müntesibi arkadaşlarımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar" diye konuşmuştu.

"MİDE ÜLSERİNDEN KAYNALI BİR KANAMA GEÇİRDİM"

Dün akşam da Bülent Ersoy, mide rahatsızlığı nedeniyle İzmir'deki özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Ardından sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan Ersoy; paylaşımında, "Bugün sabah saatlerinde midemdeki ülserden kaynaklanan bir kanama geçirdim. Şükürler olsun, sağlığım, sıhhatim yerinde. Bugünkü kısa süreli tedavi ve müdahaleden sonra birkaç gün içerisinde normal hayatıma döneceğim. Endişe edilecek bir durumum yok. Bilgilerinize. Sevgi ve saygılarımla." ifadelerini kullandı.

Seda Sayan, Safiye Soyman, Rober Hatemo, Gözde Kansu, Derya Baykal gibi ünlü isimlerden Diva'ya 'geçmiş olsun' mesajları yağdı.

<p>Editör: Eda Cabul</p>

Türk Tabipleri Birliği neden siyaset gündeminde?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Disney'in ünlü karakterleri gerçek hayatta olsalardı

Sabah namazında ''Işık hadisesi''ni izlemek için bir araya geldiler