• $7,4618
  • €9,0089
  • 437.907
  • 1524.49
17 Ağustos 2020 Pazartesi 17:34 | Son Güncelleme:

Bücür oyuncuları kimler? Bücür filmi konusu nedir?

Bücür oyuncuları kimler" Bücür filmi konusu nedir"

Bücür filmi bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında seyiricisi ile buluşacak. Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Bücür filmine dair merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

Bu akşam saat 20:00'da Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Bücür filmi seyircisine keyifli dakikalar yaşatacak. Yönetmen koltuğunda Umut Kırca'nın oturduğu Bücür'ün senaryosunu Yaşar Arak ve Ömer Müfit Pınar kaleme alıyor. Bücür, annesini bulmaya çalışan genç bir delikanlının bu süreçte atıldığı maceraları konu ediyor. Peki, Bücür filmi konusu nedir? Bücür oyuncuları kimler? 

BÜCÜR FİLMİ KONUSU NE?

Zamanını bilgisayarın başında geçiren, ultra zeki bir çocuk olan Umut tam bir bilgisayar dehasıdır. Annesini hiç görmeyen ve onun kim olduğunu merak eden Umut, onuncu yaşına basmadan önce annesini bulmaya karar verir. Annesini bulmak için internet ve teknolojiden yardım alan Umut üstün becerileri sayesinde annesini izine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiklerinden sonra İstanbul’un yolunu tutan Umut burada bir tesadüf eseri Özge’ye rastlar. Annesini bulmak için sadece 3 günü olan Umut, Özge ile birlikte kendilerini türlü belaların içinde bulur. Genç delikanlı bir yandan annesini bulmaya çalışırken bir yandan da Özge ile peşlerine düşen adamlardan kurtulmaya çalışır.

BÜCÜR OYUNCULARI KİMLER?

Bücür filminin oyuncu kadrosunda; Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir, Taner Barlas, Durul Bazan, Hamdi Kahraman, Ali Rıza Tanyeli, Ümit Erdim ve Dolunay Soysert yer alıyor. 

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış

Haftanın yalanları