• $9,75
  • €11,3398
  • 563.906
  • 1483.34
3 Mart 2021 Çarşamba 15:18 | Son Güncelleme:

Bu olay sosyeteyi karıştırdı… İpek Hattat kuryeyi eve hapsedip işkence etti!

Bu olay sosyeteyi karıştırdı… İpek Hattat kuryeyi eve hapsedip işkence etti!

Sosyetenin en ünlü isimlerden biri olan İpek Hattat'ın adı yine bir skandalla anıldı. Hattat, tabletini tamir etmeye gönderdiği şirketin kuryesini eve hapsetti. İpek Hattat, sevgilisi ve şoförüyle birlikte kuryenin telefonunu kırdı, onu köpek dışkısının üstüne oturmaya zorladı. İşkenceye maruz kaldığını söyleyen kuryenin açıklamaları kan dondurdu.

İstanbul Sarıyer'de oturan cemiyet hayatının ünlü ismi İpek Hattat, tabletinin ekranı kırılınca servise gönderdi. Tableti tekrar arıza yapan Hattat'ın evine bu kez kurye gönderildi. Kurye Renas D., eve girince kapı arkasından kilitlendi, ardından kabus dolu anlar başladı. Renas D.'nin önce telefonunu kırdılar, ardından hakaret ederek onu zorla köpek dışkısının üzerine oturtmaya çalıştılar.

Kurye Renas D., geri dönmeyince patronu polisi arayıp durumu bildirdi. Harekete geçen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, adrese gidip kapıyı defalarca çaldı ama açan olmadı.

Polis gerekli izinleri aldıktan sonra iki saatlik beklemenin ardından eve girip kuryeyi kurtardı. Evde bulunan İpek Hattat, sevgilisi ve şoförü gözaltına alındı. İpek Hattat'ın olay sırasında aşırı derecede alkollü olduğu iddia ediliyor.

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Bozkurt'ta yağışın ardından binaların bodrum katlarına dolan su tahliye edildi

Erdoğan ve Aliyev'in açılışını yapacağı Fuzuli Havalimanı 8 ayda inşa edildi

Karadeniz yaylalarında ikinci yıkım dalgası