• $8,0395
  • €9,6141
  • 455.211
  • 1407.76
23 Mart 2021 Salı 12:38 | Son Güncelleme:

Bu kez de tecavüz suçlaması! Armie Hammer'a soruşturma açıldı

Bu kez de tecavüz suçlaması! Armie Hammer'a soruşturma açıldı

34 yaşındaki Amerikalı ünlü oyuncu Armie Hammer hakkında çıkan saldırı ve tecavüz suçlamalarıyla zor günler geçiriyor. Birçok kadına uygunsuz mesajlar attığı iddialarıyla gündemi sarsan Armie Hammer, bu sefer tecavüz iddiasıyla sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Suçlamalar yüzünden yer alacağı projelerden ayrılmak zorunda kalan Hammer, menajerlik şirketiyle de yollarını ayırdı.

'The Social Network' ve 'The Man from U.N.C.L.E' gibi filmlerde yer almış olan ünlü oyuncu Armie Hammer, birçok kadına cinsel istismarda bulunduğu ve uygunsuz mesajlar attığı iddialarıyla gündeme bomba gibi düşmüştü. Hakkındaki suçlamaların ardı arkası kesilmeyen Hammer, bu sefer de 24 yaşındaki bir kadına tecavüz etmekle suçlanıyor. Tüm suçlamaları reddeden Hammer'ın 3 Şubat'ta açılan cinsel saldırı dosyasında zanlı olduğu açıklandı.

Adı Effie olarak açıklanan 24 yaşındaki genç kadın, ünlü oyuncunun kendisine tecavüz ettiğini ve kaçmasına izin vermediğini söyledi. Hammer ile 2016 yılında Facebook üzerinden tanıştığını açıklayan genç kadın, ünlü oyuncu ile ilişkisi devam ettikçe Hammer'ın manipülasyon taktikleri kullandığını açıkladı.

Kadın hakları avukatı Gloria Allred ile basın açıklaması yapan Effie, "Beni öldüreceğini düşündüm." diyerek gözyaşlarını tutamadı. Armie Hammer'ı psikolojik ve cinsel şiddet uygulamakla suçlayan Effie, 2017 yılında oyuncu tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Genç kadın daha önce konuşmadığı için büyük bir suçluluk yaşadığını itiraf etti.

TÜM SUÇLAMALARI REDDETTİ

Birçok kadın ve Armie Hammer'ın eski sevgilileri oyuncu hakkında cinsel istismar iddiasında bulunmuştu. Bu iddialar üzerine Hammer'a Los Angeles Polis Departmanı tarafından soruşturma başlatıldı. BBC'ye açıklamalarda bulunan Armie Hammer'ın avukatı Andrew Brettler, ikili arasındaki konuşmaları kanıt göstererek tüm suçlamaları reddetti.

Armie Hammer ve televizyon sunucusu eşi Elizabeth Chambers, bir dargın bir barışık süren 10 yıllık evliliklerini 2020 yılında sonlandırmıştı. Chambers, bu iddialar üzerine yaptığı açıklamada, "Her tür saldırı ve taciz kurbanını" desteklediğini söylemişti.

Çiftin evliliklerini taciz iddiaları yüzünden bitirdiği konuşuluyordu.

  • armie hammer
  • taciz
  • magazin
  • elizabeth chambers
<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı