• $8,2975
  • €9,9839
  • 475.264
  • 1345.15
07 Nisan 2021 Çarşamba 14:55 | Son Güncelleme:

Survivor'da dün akşam kim elendi 6 Nisan Salı Survivor'a veda eden isim kim oldu?

Survivor'da dün akşam kim elendi 6 Nisan Salı Survivor'a veda eden isim kim oldu"

Birbirinden iddialı isimlerin yer aldığı Survivor heyecan dolu bir eleme konseyi ile izleyici karşısına çıktı. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla haftada 5 gün izleyici karşısına çıkan Survivor'da her hafta bir isim eleme konseyi ile adaya veda ediyor. Dokunulmazlık oyunları sonrasında her takımdan bir yarışmacı potaya gönderiliyor. Survivor'da dün akşam kim elendi? 6 Nisan Salı Survivor'a veda eden isim kim oldu?

Tv8'in sevilen yarışma programı Survivor'da elenen isim belli oldu! Büyük bir heyecanla takip edilen Survivor yine çok özel bir sezonla izleyici karşısına çıkıyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında verilen kıyasıya mücadelede açlık, susuzluk ve parkur oyunları yarışmacıları bir hayli zorluyor. Yarışmanın 6 Nisan Salı akşamı yayınlanan bölümünde bir yarışmacıyı elemek üzere konsey toplandı. Günün sonunda Acun Ilıcalı elenen ismi açıkladı. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? 6 Nisan Salı Survivor'a veda eden isim kim oldu?

6 NİSAN SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Televizyon ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor yine birbirinden heyecanlı dokunulmazlık oyunları ile izleyici karşısına çıktı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen ünlüler ve gönüllüler kozlarını paylaştı. İlk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı ve ünlüler takımından İsmail ve Doğan potaya gönderildi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu yine ünlüler takımı kaybetti ve potaya giden isimler Batuhan ve Sergen oldu.

SURVIVOR SMS SIRALAMASI

1- Batuhan

2- İsmail

3- Merve

4- Çağrı

5- Sergen

6- Doğan

7- İlayda

8- Melis

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'ın 6 Nisan Salı akşamı yayınlanan bölümünde bir yarışmacıyı elemek üzere eleme konseyi toplandı. Eleme potasında yer alan 4 isim Sergen, Çağrı, İsmail ve Doğan olurken Acun Ilıcalı yarışmaya veda eden ismi açıkladı. Survivor'da bu hafta en az SMS'i alarak yarışmadan elenen isim Doğan oldu. Doğan Survivor şampiyonu olma hayaline veda etti.

<p>ÇEKİM ÖNCESİ  RAHATSIZLANAN HAKAN ALTUN'DAN KORKUTAN HABER! APAR TOPAR HASTANEYE KALDIRILDI</b

Haftanın magazin başlıkları... Şeyma Subaşı'nın paylaşımları neden eleştiriliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor