• $8,509
  • €10,2773
  • 499.249
  • 1441.33
30 Nisan 2021 Cuma 09:48 | Son Güncelleme:

Böyle ayrılık mesajı görülmedi! Aygün Aydın Hakan Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı açıkladı

Böyle ayrılık mesajı görülmedi! Aygün Aydın Hakan Sabancı ile sevgiliyken kazandığı parayı açıkladı

Hakan Sabancı ile konuşmalarını sosyal medya hesabından ifşa ederek gündeme bomba gibi düşen oyuncu Aygün Aydın, yine adından söz ettirdi. Hakan Sabancı için bir veda mesajı yayınlayan Aygün Aydın, 'Seninle tanışmam sayesinde 157 iş birliği yapıp 628 bin TL kazandım ve 3 bin 140 öğrenciye kitap gönderdim. Umarım bir gün fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin kıymetli olduğunu anlarsın' ifadelerini kullandı.

14 Şubat Sevgililer Günü'nü Hakan Sabancı ile geçirdiği iddiaları ile gündeme gelen Aygün Aydın, kendisine inanamayanlar için mesajlarını ifşa etmişti. Sık sık Hakan Sabancı ile olan ilişkisini kabullendirmeye çalışan oyuncu Aygün Aydın'dan yeni bir hamle geldi.

'Hakan Sabancı'ya' diye yazdığı bir mesajı paylaşan Aygün Aydın ayrılık mesajında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Aygün, şu ifadeleri kullandı:

'Ben tanışıklığımızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görev burada son bulmakta. Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sen de tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşça kal.'

<p>Tarihçi-Yazar Koray Şerbetçi bu hafta Kestirmeden Tarih  programında Kudüs özel bölümüyle karşını

Medeniyetlerin aynası Kudüs… Kadim şehre kim ne getirdi?

NASA Mars'ın 3 boyutlu görüntülerini yayınladı

Düştüğü dere yatağında 5 gün mahsur kaldı

Mersin sahilinde bulundu! Sahil güvenlik hemen çalışma başlattı