• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
26 Mart 2021 Cuma 15:19 | Son Güncelleme:

Bomba iddia! Mert Fırat eşi İdil Fırat'ı aldattı mı?

Bomba iddia! Mert Fırat eşi İdil Fırat'ı aldattı mı"

Fox TV'de ekrana getirilen Kefaret dizisinde rol alan Mert Fırat ve 2018 yılında nikah masasına oturduğu eşi İdil Fırat, sosyal medyanın gündemine oturdu. Ortaya atılan iddialara göre Mert Fırat, İdil Fırat'ı aldattı. Mert Fırat'la birliktelik yaşadığı iddia edilen kadın Instagram'dan bir magazin sayfasına konuşmaları gönderdi ancak daha sonra kaldırılmasını istedi. Magazin gündemine bomba gibi düşen haberin ardından Mert Fırat sessizliğini koruyor.

2018 yılında sosyetik güzel İdil Fırat ile nikah masasına oturan ve geçtiğimiz kasım ayında Seyhan Mia adını verdikleri kızlarına kucağına alan Mert Fırat hakkında ortaya atılan iddiaların magazin gündemine bomba gibi düştü.

Mert Fırat'a ait olduğu iddia edilen bazı mesajlar sosyal medyada hızla yayıldı. Instagram'da bir magazin sayfasına gönderilen yazışmalar kaldırıldı. Mert Fırat ve İdil Fırat cephesinden konuya ilişkin açıklama gelmezken Twitter'da yer yerinden oynadı.

HANDE DOĞANDEMİR'İN SÖZLERİ YENİDEN GÜNDEME GELDİ

Pınar Gültekin'in hayatını kaybetmesinin ardından Mert Fırat kadın haklarını savunan bir videosu ile gündem olmuştu. Mert Fırat'ın eski sevgilisi Hande Doğandemir bir Twitter kullanıcısının yazıklarına şu yanıtı verdi:

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü