• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
21 Şubat 2021 Pazar 15:33 | Son Güncelleme:

Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster'in yerine Kurtlar Vadisi Kaos!

Bomba iddia! Kim Milyoner Olmak İster'in yerine Kurtlar Vadisi Kaos!

ATV'de ekrana getirilen hem bilgilendirirken hem de kazandıran Kim Milyoner Olmak İster cumartesi akşamı yeni bölümünün yayınlanmaması merak konusu olurken bomba bir iddia ortaya atıldı. Uzun zamandır yayınlanması konuşulan Kurtlar Vadisi Kaos kadrosuna Kenan İmirzalıoğlu'nun dahil olduğu öne sürüldü.

Başarılı oyunculuk performansının yanı sıra sunuculuğuyla da beğeni toplayan Kenan İmirzalıoğlu'nun büyük başarı ile üstesinden geldiği Kim Milyoner Olmak İster yarışması cumartesi günleri yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkarken beklenmedik bir durum yaşandı. Kim Milyoner Olmak İster cumartesi akşamı yayınlanmayınca programın sevenleri durumu araştırmaya başladı.

Yayından kaldırıldığı iddiaları ile gündeme gelen Kim Milyoner Olmak İster'in yerine yayın hayatına yeni başlayan Kardeşler dizi ekrana getirildi. Son haftalarda reyting sıralamasında ilk 10'a giremeyen Kim Milyoner Olmak İster'in akıbeti merak edilirken Kenan İmirzalıoğlu hakkında ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düştü.

Milliyet Gazetesi'nin yazarı Sina Koloğlu, konuyla ilgili 'Sordum durumu. 'Şimdilik ara verdik' dediler. Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Kurtlar Vadisi Kaos'ta oynayacağı hatta fiyatının bile belirlendiği yazılıp, çiziliyor.' dedi.

Kurtlar Vadisi Kaos hakkında açıklamalara devam eden Koloğlu, 'Show TV deniyor. Sordum kanala. "Belli ki çekmek için bir hareket var. Bize gelen bir şey yok" bilgisi verildi. Yani bu dizi iddia edilen kanalda değil.' ifadelerini kullandı.

<p>İstanbul Halkalı'da büyük bir yangın çıktı. </p><p>Dumanlar kilometrelerce öteden görülürken, eki

Halkalı'da iş yeri yangını

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek

Çakmakla piknik tüpünü kontrol etti! Evim tamamen yandı