• $8,8881
  • €10,3833
  • 496.939
  • 1381.28
9 Haziran 2021 Çarşamba 11:00 | Son Güncelleme:

Böbrek taşı düşüren Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programı için ameliyat tarihini erteledi

Böbrek taşı düşüren Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programı için ameliyat tarihini erteledi

Dumping sendromu nedeniyle 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, böbrek taşı düşürmesi nedeniyle hastaneye kaldırılırken safra kesesinin de alınacağı öğrenildi. Söylemezsem Olmaz'da sunuculuk yapan Seren Serengil, izleyenlere ve programa veda etmek için safra kesesi ameliyatı tarihini erteledi.

Yaptığı açıklamalar ve sosyal medya paylaşımlarına yaptığı filtreler ile adından söz ettiren Seren Serengil, yaşadığı sağlık sorunları ile gündeme gelirken 2016 yılında geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil, hastaneye kaldırılmıştı.

Safra kesesi ameliyatı olması beklenen Seren Serengil, programa çıkarken nedenini açıkladı. Serengil, şu ifadeleri kullandı:

'Eğer böbrek taşı düşmeseydi, eş zamanlı safra kesesi ve böbrek ameliyatı olacaktım. Ama taş düşünce o zaman dedim ki 'bu safra kesesi çok acil değilse program cuma günü bitiyor, gideyim programı tamamlayayım cumartesi ameliyatı olayım.' Safra kesesini kesin olarak aldırmam lazım" ifadelerini kullandı.'

Seren Serengil de Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Dün bütün gece böbreğimde oluşan taşın düşürülmesi için takip edildim ve böbrek taşım düşürüldü. Bu sabah olacağım safra kesesi ameliyatından sonra üç gün dinlenmem gerekeceği için ameliyatımı, yayında sizlerle daha çok birlikte olabilmek adına, cumartesi gününe erteledik. Hafta sonu ameliyatım gerçekleşecek, ben de sizlere veda etmeden yayını bırakmak istemediğim için bugün yayında olacağım" demişti.

<p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Ordu'da 2 bin yıllık olduğu tahmin edilen ikinci lahit bu

Ordu'da, 2 bin yıl öncesine ait yeni bir lahit bulundu

Türkiye'deki şehirlerin isimleri nereden geliyor? İşte sizin memleketinizin hikâyesi

Adana'da 263 milyon 400 bin kaçak makaron ele geçirildi

Nükleer enerjili süper bilim yatının geceliği 1 milyon dolar olacak