• $ 5,7589
  • € 6,4191
  • 277.251
  • 99785.2
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Black Mirror dizisi Çeşme'de gerçek oldu!

Restoranlara girebilmek için sosyal medyadaki beğeni sayısına bakıldığını konu alan ünlü Black Mirror dizisi, gerçek oldu! Çeşme’deki bazı beach’ler, Instagram profilinize bakmadan rezervasyon almıyor.

Sosyal medyanın geldiği noktayı trajikomik bir şekilde konu alan dünyaca ünlü Black Mirror dizisi hayal ürünü olmaktan çıktı! Karakterlerin sosyal medyadaki beğeni sayılarına göre mekanlara girip giremediğini anlatan dizi, Çeşme'deki bazı beach club'lere ilham verdi. Çeşme'deki en popüler birkaç beach, önce Instagram üzerinden rezervasyon talebinizi değerlendiriyor.

BİR DİZİ İNCELEME

İşletmeciler; profilinizde paylaştığınız karelere, fotoğraflarınızın beğeni sayısına ve daha önce gittiğiniz mekanlara bakarak size olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapıyor. Mekana gittiğinizde fotoğraflarınızdaki tarzınızı yansıtmadığınız ya da sahte paylaşımda bulunduğunuz ortaya çıkarsa ise kesinlikle içeriye alınmıyorsunuz.

BEĞENİ AL, MEKANA DAL

İngiliz televizyon dizisi olan Black Mirror'ın 'Nosedive' isimli bölümünde Lacie isimli genç kadın, restoranlara girebilmek için arkadaşlarından beğeni almaya çabalıyor. 

TAKVİM

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>2007 yılından bu yana Türkiye´de yaban hayatı görüntüleyen İdris Ölmez, bir hafta önce Toros Dağl

Toros Dağlarında Görüntülendi! ´Heyecandan Kameram Bile Sallandı´

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Şansız insanların başına trajikomik olaylar

İngiltere'de şoke eden olay! Bir kamyonda 39 ceset bulundu