• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
26 Mayıs 2021 Çarşamba 09:36 | Son Güncelleme:

Birce Akalay tasarladığı mücevherleri satacak

Birce Akalay tasarladığı mücevherleri satacak

Birçok başarılı projede yer almasının ardından ekranların aranılan yüzü haline gelen Birce Akalay, yeni işi için kolları sıvadı. Oyunculuğun yanı sıra yeni bir işe daha imzasını atan Akalay, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak tasarladığı mücevherlerin üretim aşaması için bir marka ile anlaşarak atölyeye girdi.

Son olarak Star TV'de ekrana getirilen Babil dizisinde hayat verdiği İlay karakteri ile izleyici karşısına çıkan Birce Akalay, geçmişte de rol aldığı projelerle başarılı oyunculuğunu kanıtladı. Ekranların aranılan yüzü olan Birce Akalay, yeni işini duyurdu.

Geçtiğimiz ay yeni bir karar alan güzel oyuncu Birce Akalay, Siyah Beyaz Aşk dizisinde partner olduğu İbrahim Çelikkol ile yeniden bir araya gelerek dijital bir platformda yayınlanacak projede yer alacak. Akalay'ın anlaşmasının ardından oyunculuğun yanı sıra başak bir işle ilgilendiği ortaya çıktı.

Başarılı oyuncu Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Atölyeden paylaşım yapan Birce Akalay'la ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Ünlü oyuncunun bir markayla beraber mücevher tasarladığı ve mücevherlerin üretim aşaması için ustalarla toplantı yaptığı öğrenildi. Akalay'ın kısa süre sonra bitecek üretim aşamasının ardından mücevherlerini satışa çıkaracağı öğrenildi.

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!