• $8,2717
  • €10,0821
  • 488.324
  • 1460.9
04 Mayıs 2021 Salı 10:54 | Son Güncelleme:

Bircan Bali'den itiraf! 'Mavi tikliler, oyuncular DM'den yazıyor'

Bircan Bali'den itiraf! 'Mavi tikliler, oyuncular DM'den yazıyor'

Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Bircan Bali, eski partneri Ece Erken'in Youtube kanalındaki programına konuk oldu. Ömer Gezen ile evliliğini kısa bir süre önce noktalayan Bircan Bali, bomba açıklamalarda bulundu. Bali, mavi tiklilerden ve oyuncuların kendisine sosyal medya üzerinden yazıklarını itiraf etti.

Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programında Seren Serengil ve Arto ile yorumculuk yapan Bircan Bali, 2019 yılında nikah masasına oturduğu kızının babası Ömer Gezen ile geçtiğimiz ay boşandı. Boşanmasının ardından Ece Erken'in YouTube kanalında yayınlanan programa konuk olan Bali, 'Evli gittim bekar geldim. Saygı çerçevesinde bitti. Bir tedbir kararı var sadece ben açıklama yapabilirim' dedi.

Ömer Gezen ile biten evliliğinin ardından ilk kez açıklamalarda bulunan Bircan Bali, boşanmasından sonra erkeklerden mesajlar geldiğini ifade ederek 'Mavi tikliler, oyuncular DM'den yazıyor' açıklamasında bulundu.

Kızı Saygı'nın velayetinin kendisine verildiğini de sözlerine ekleyen Bircan Bali, hakkında olumsuz yorum yapanlara "Beni konuşmayın. Ben magazin figürü değilim" sözleri ile seslendi.

<p>Mescid-i Aksa'yı savaş alanına çeviren İşgalci İsrail'in Filistin halkına yaptığı zulüm tüm dünya

Mescid-i Aksa'da 'Erdoğan' sloganları

Süper Lig'in yeni takımı GZT Giresunspor, coşkuyla karşılandı

Galatasaray, Yukatel Denizlispor maçı için şehre geldi

Deniz salyasından gübre, tarım ilacı ve temizlik malzemesi yapacaklar