• $ 6,7368
  • € 7,3003
  • 350.572
  • 89552.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bircan Bali ve Ömer Gezen boşanıyor mu? Ünlü sunucu iddialara son noktayı koydu!

Bir süredir boşanacakları iddia edilen Söylemezsem Olmaz'ın sunucusu Bircan Bali ile avukat eşi Ömer Gezen'den kötü haber geldi. Gezen'in Bali'ye boşanma davası açtığı öğrenildi.

Eylül 2018'de sosyal medya hesabından evlendiğini duyuran ünlü sunucu Bircan Bali, evlendikten 1 ay sonra eşinin boşanma davası açmasıyla sarsılmıştı. Kısa süre sonra ayrılıktan vazgeçen Gezen'in, evliliğini noktalamak için ikinci kez İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurduğu iddia edildi.

İDDİALARI YALANLADI

Bir süredir yeniden boşanacakları konuşulan çiftten Bircan Bali, sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programında iddialara açıklık getirdi.

Bali, şunları söyledi: "3 aylık hamileyim. Biraz gergin bir hamilelik geçiriyorum. Ben hamileliğimi 2 haftalıkken öğrendim, öğrendikten hemen sonra eşim askere gitti. Bu yüzden gerginlikler çoğaldı. Askerden geldikten sonra da şiddetli kavgamız devam etti. Biraz uzaklaşmak için o süreçte eşim Antalya'ya gitti. Sonra büyüklerimizin araya girmesiyle sorunları aştık. Şimdilerde gayet iyiyiz, bir boşanma yok."


İş adamından örnek davranış... Kapı kapı dolaşıp erzak dağıttı

İş adamından örnek davranış... Kapı kapı dolaşıp erzak dağıttı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları