• $8,0269
  • €9,6218
  • 454.283
  • 1407.76
23 Mart 2021 Salı 17:50 | Son Güncelleme:

Bircan Bali estetiksiz halini paylaştı! Görenler gözlerine inanamadı

Bircan Bali estetiksiz halini paylaştı! Görenler gözlerine inanamadı

Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan ve sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Bircan Bali, son paylaşımı ile ağızları açık bıraktı. Geçmiş yıllara ait estetiksiz fotoğrafını paylaşan Bircan Bali, sosyal medyada büyük ses getirdi. Sosyal medya kullanıcıları Bircan Bali'nin paylaşımına övgü dolu yorumlarda bulundu.

Söylemezsem Olmaz programında yaptığı yorumlar ile sık sık adından söz ettiren Bircan Bali, sosyal medyayı aktif kullanıyor. Instagram'da 777 bin takipçisi olan Bircan Bali, estetiksiz halini paylaştı.

Bircan Bali, geçmiş yıllara ait olan fotoğrafını paylaşmasının ardından sosyal medyanın gündemine oturdu. Bali, paylaşımına, 'Üniversitede karameldi saçlarım... Şeker kokmayı o zaman da seviyordum... Gözlerimin üzerini boyuyordum yine sadece... Mavi kolyem hala duruyor... Ellerim hala minicik, tenim hep esmer... Yine işaret parmağıma takarım böyle yüzükleri biliyorsun... Böyle kolsuz elbiseler hala yakışmaz ama giyerim. Anlayacağın çok az şey değişiyor... Ya da çok şey...' notunu ekledi.

Bircan Bali'nin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları 'Hep bebek gibiymişsin aşkım sen', 'Bence yine karamel olsun çok yakışmış siyah sert ifade veriyor' ve 'En güzel değişim anne olman. Gerisi pekte önemli olmuyor hayatta' gibi yorumlarda bulundu.

İşte Bircan Bali'nin estetiksiz paylaşımı...

<p><strong>ABD Başkanı Joe Biden'ın bugün Afganistan'dan asker çekme konusunda yapacağı konuşmanın d

ABD'nin Afganistan'dan çekilmesi sembolik mi?

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı