• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
29 Nisan 2021 Perşembe 10:13 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine usta oyuncu Demir Karahan dahil oldu

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine usta oyuncu Demir Karahan dahil oldu

TRT 1'de ekranlara getirilen başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Serkan Çayoğlu gibi isimlerin rol aldığı izleyenleri derinden etkileyen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin kadrosu genişletilmeye devam ediyor. Diziye son olarak Efsane karakteri ile Demir Karahan dahil olurken bir Teşkilat görevlisini canlandıracak.

Başrollerinde Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerinde yer aldığı TRT1 ekranlarının sevilen yapımlarından olan Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük mücadelesini konu alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi her bölümü ile izleyenleri kalbinden vuruyor.

Büyük bir beğeniyle takip edilen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine usta bir isim dahil oldu. Birçok başarılı projede rol almış olan Demir Karahan bir Teşkilat görevlisi olan Efsane karakterine hayat verecek.

Tecrübesi ve görevlerinde gösterdiği üstün başarılar dolayısıyla Teşkilat'ta efsane ünvanını alan karakter, Bir Zamanlar Kıbrıs'ın beşinci bölümünde diziye dahil olacak. Efsane'nin, Teşkilat'a dönüşü Ankaralı'nın gizemlerle dolu geçmişine de ışık tutacak.

<h3><strong>Haftanın magazin başlıklarını Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu ve Eda Cabul

Kerem Bursin kafelere gidenlere 'salak' dedi, Maldivler'e gitti!

Ankara'da barajlardaki su miktarı bir ayda yüzde yüz arttı

Çin'in kontrolden çıkan roketi ilk kez görüntülendi

Pençe-Yıldırım operasyonunda PKK'ya ait mühimmat ve yaşam malzemeleri ele geçirildi